Carrefour Bio już niebawem w Polsce

Carrefour Bio już niebawem w Polsce

Na przełomie marca i kwietnia br. zostanie otwarty pierwszy w Polsce Carrefour Bio. Market ma się pojawić na warszawskim Powiślu.

zdjęcie: depositphotos.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Otwarcie pierwszego w Polsce marketu Carrefour Bio jest elementem realizacji globalnej strategii firmy zatytułowanej Act for Food, w ramach której francuski koncern postawił sobie za cel bycie liderem sprzedaży ekologicznej żywności w krajach, w których jest obecny.

We Francji, czyli macierzystym rynku firmy, działa już 21 sklepów Carrefour Bio. Sprzedawane tam produkty bio pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw.

Pierwszy w Polsce Carrefour Bio ma się pojawić na przełomie marca i kwietnia br. w Warszawie, na Powiślu.

PS

Carrefour nawiązał współpracę z firmą Terracycle, w ramach której planuje wdrożyć koncepcję Loop, polegającą na oferowaniu swoim klientom produktów w opakowaniach zwrotnych.

PS2

Carrefour rozważa wprowadzenie w swoich marketach tzw. „Cichą godzinę”, czyli określoną porę, podczas której ograniczone zostaną agresywne bodźce sensoryczne, tak aby osoby z autyzmem mogły czuć się bezpieczniej w sklepie.

PS3

Bio Family w Poznaniu to bezobsługowy i całodobowy supermarket. Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu. Niedawno sieć supermarketów Bio Family otworzyła drugi sklep samoobsługowy, który będzie działać w ramach usługi Open 24/7. Placówka mieścić się będzie w Konstancinie-Jeziornie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij