Agata Czech pokieruje WM Commerce w Wavemaker

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agata Czech pokieruje WM Commerce w Wavemaker

Agencja Wavemaker scentralizowała kompetencje w zakresie e-commerce i powołała zespół tworzący od podstaw działania e-sprzedażowe dla klientów. WM Commerce kieruje Agata Czech, specjalistka od e-marketingu od trzech lat związana z Wavemaker.

Agata Czech stanęła na czele WM Commerce, nowej marki agencji Wavemaker. WM Commerce od podstaw tworzy akcje e-sprzedażowe dla klientów, a także czuwa nad jakością oferty marketingu wyszukiwarkowego oraz działań w social mediach (obszar search & social).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kompetencje e-sprzedażowe były dotąd rozsiane po agencji, a coraz częściej musieliśmy łączyć siły w akcjach dla klientów. Stąd decyzja o stworzeniu marki, która zajmie się kompleksową obsługą projektów e-commerce – mówi Agata Czech. – Na rynku działa wiele wąsko wyspecjalizowanych firm, które oferują to audyt stron, to wdrożenie rekomendacji, to tworzenie treści dla resellerów* czy wreszcie wykorzystanie narzędzi marketingowych dostępnych na ich stronach. Myślę, że oferta agencji, która poprowadzi działania e-commerce od kontaktu z reklamą po sprzedaż produktu, będzie dla klientów dużym udogodnieniem – dodaje szefowa WM Commerce.

Agata Czech pracuje dla Wavemaker od trzech lat, wcześniej tworząc strategie działań w mediach cyfrowych na stanowisku performance & e-commerce strategist. Do Wavemaker przeszła ze Starcomu.

Przypomnijmy, że agencja Wavemaker tak w Polsce, jak i globalnie, specjalizuje się w analizie zachowań konsumentów na ścieżce zakupowej. W skali światowej w ramach autorskiego projektu WM Momentum objęła badaniem ponad 0,5 mln respondentów na 40 rynkach w 80 kategoriach zakupowych.

*reseller – platforma pośrednicząca w sprzedaży

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij