ThisAbles – IKEA tworzy produkty z myślą o osobach niepełnosprawnych

ThisAbles – IKEA tworzy produkty z myślą o osobach niepełnosprawnych

We współpracy z organizacjami Milbat i Access Israel, IKEA zaprezentowała projekt „ThisAbles” w ramach którego stworzono linię produktów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

IKEA już niejednokrotnie pokazała, że jest firmą, która dba o swoich klientów i odpowiada na ich codzienne potrzeby. Między innymi w tym celu zainicjowano projekt „ThisAbles”, w ramach którego drukowane są w technologii 3D specjalne dodatki do mebli i akcesoriów IKEA, przyjazne osobom z niepełnosprawnościami. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Razem z organizacjami Milbat i Access Israel, specjalizującymi się w tworzeniu rozwiązań dla osób o szczególnych potrzebach i niepełnosprawności, IKEA zaprezentowała nową serię produktów stworzonych z myślą właśnie o takich osobach.

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by usprawnić i ułatwić życie osób niepełnosprawnych. Na stronie poświęconej projektowi „ThisAbles” można zobaczyć listę produktów.

PS

Tommy Hilfiger Adaptive to specjalna linia amerykańskiego projektanta, stworzona z myślą o osobach niepełnosprawnych. Najnowsza kolekcja na jesień-zimę 2018 jest trzecią z kolei i jest wielkim krokiem w stronę różnorodności.

PS2

Leżę i Pracuję to agencja marketingowa, która zatrudnia osoby sparaliżowane. Powstała w 2015 roku, a obecnie zatrudnia 13 osób. Misją firmy jest nie tyle oferowanie pracy osobom sparaliżowanym, co przełamywanie stereotypów i barier na całym rynku pracy dla niepełnosprawnych. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z CEO agencji, Majką Lipiak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij