Na Instagramie już można kupić ubrania Zary czy buty Adidasa widoczne na zdjęciach

Na Instagramie już można kupić ubrania Zary czy buty Adidasa widoczne na zdjęciach

Instagram wprowadził opcję zakupu wybranych produktów widocznych na zdjęciach, bezpośrednio w aplikacji. Na tę chwilę nowa funkcja obejmuje niewiele ponad 20 marek, w tym m.in. H&M, Zarę, Adidasa, Nike’a czy Diora.

Czyżby Instagram powoli stawał się platformą zakupową? Na to wygląda, bo we wtorek 19 marca br. twórcy serwisu społecznościowego zaprezentowali nową funkcję, która umożliwia użytkownikom zakup wybranego produkty widocznego na zdjęciu, bezpośrednio w aplikacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dotychczas marki oznaczały wybrane towary na zdjęciu i linkowały je do strony na której można było dokonać zakupu. Teraz zaś nie trzeba będzie wcale opuszczać aplikacji!

Na chwilę obecną nowo wprowadzona funkcja obejmuje 23 marki, w tym m.in. Zarę, Diora, Burberry, Michaela Korsa, Pradę, Uniqlo, H&M czy Adidasa. Niestety, opcja “Checkout on Instagram” dostępna jest póki co w USA.

PS

Urządzenia mobilne zmieniły to, w jaki sposób ludzie kupują produkty i usługi, dzielą się o nich informacjami oraz nawiązują relacje z firmami. Szczególnie dobrze widzimy to na Instagramie. Dzisiaj ponad 200 milionów użytkowników tej platformy każdego dnia odwiedza profile prowadzone przez firmy. Jak najlepiej wykorzystać potencjał Instagrama w kreatywny sposób?

PS2

Wiedzieliście, że w styczniu br. pojawił się nowy adres dla cyfrowych twórców na gastronomicznej i kreatywnej mapie Warszawy? W samym centrum stolicy znajdziecie pachnącą świeżością, instafriendly kawiarnię #tag.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij