StickyMe – aplikacja wykorzystująca NFC od Positive Power

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
StickyMe – aplikacja wykorzystująca NFC od Positive Power

Positive Power Sp. z o.o. wdrożyło dedykowaną aplikację mobilną StickyMe, służącą do obsługi programów lojalnościowych w sklepach i punktach usługowych na rynku nowozelandzkim. Rozwiązanie wykorzystuje technologię NFC.

Użytkownicy aplikacji StickyMe mogą w łatwy sposób gromadzić punkty lojalnościowe w swoich telefonach. Sam proces polega wyłącznie na zbliżeniu urządzenia wyposażonego w moduł NFC do indywidualnego tagu, który posiada sprzedawca. Wówczas użytkownikowi aplikacji natychmiastowo przydzielone zostają punkty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sama aplikacja składa się z dwóch ekranów – listy obiektów oraz ustawień, dzięki temu jest bardzo prosta, użyteczna i intuicyjna w obsłudze. Zastosowanie technologii NFC maksymalnie ułatwia gromadzenie punktów w ramach obsługiwanych programów lojalnościowych. Operacja ta polega wyłącznie na zbliżeniu swojego urządzenia (wyposażonego w moduł NFC) do indywidualnego tagu NFC, który posiada sprzedawca. Po jego przyłożeniu, użytkownikowi natychmiastowo przydzielone zostają punkty w programie lojalnościowym.

Wdrażając aplikację, Positive Power zastosowało autorskie rozwiązanie, które umożliwia synchronizację danych zgromadzonych w pamięci urządzenia z danymi na serwerze. Dzięki temu aplikacja działa zarówno w trybie online jak i offline – użytkownik by gromadzić punkty nie potrzebuje aktywnego połączenia internetowego, a same punkty zostają mu przesłane na serwer, gdy takie zostaje wykryte. Punkty za pośrednictwem aplikacji można dodawać i odejmować.

Aplikacja StickyMe umożliwia również import danych z serwera (po wprowadzeniu indywidualnego klucza użytkownika), co rozwiązuje problem utraty zgromadzonych punktów w przypadku zmiany urządzenia przez użytkownika. Synchronizacja danych z serwerem aplikacji może odbyć się w trybie ciągłym lub „na żądanie”. W tym celu stworzona została specjalna usługa systemowa, która monitoruje stan kolejki zadań (jest to połączenie kolejki FIFO z kolejką priorytetową) oraz połączenia internetowego. Usługa uruchamiana jest razem ze startem systemu operacyjnego, dzięki czemu synchronizacja danych odbywa się również, gdy aplikacja nie została uruchomiona.

StickyMe jest dostępne na urządzenia z systemem Android.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij