MEN wpiera uczniów w przygotowaniach do egzaminów w ramach kampanii #JesteśmyzWami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MEN wpiera uczniów w przygotowaniach do egzaminów w ramach kampanii #JesteśmyzWami

Wystartowała kampania informacyjna Ministerstwa Edukacji Narodowej, której tematem przewodnim są nadchodzące egzaminy oraz plany i marzenia młodych ludzi związane z ukończeniem szkoły.

Celem akcji jest wsparcie uczniów w przygotowaniach do egzaminów, a także w ich dążeniach do zrealizowania własnych pasji i marzeń. Ważnym aspektem kampanii jest również pokazanie, że bezpieczeństwo uczniów, ich rozwój oraz jak najlepszy start w dorosłe życie to priorytety działań MEN.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bohaterami spotu stworzonego w ramach kampanii są uczniowie – Julia, Ludwika i Karol, którzy opowiadają o tym, co zamierzają robić po zdanych egzaminach. Spot emitowany będzie w telewizji i internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Uzupełnieniem kampanii telewizyjnej są publikacje w prasie codziennej. Przypominają one o terminach egzaminów oraz o możliwościach dalszego kształcenia, jakie czekają na absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.

PS

Tylko w 2017 roku w Polsce 730 młodych osób podjęło próbę samobójczą, a aż 116 z nich zakończyło się śmiercią. Dlatego też w br. w ramach 13. edycji kampanii Forum Przeciw Depresji ponownie podjęto temat nastoletniej depresji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij