Corona zbudowała ścianę z plastikowych śmieci, by ostrzec przed zanieczyszczeniem środowiska

Corona zbudowała ścianę z plastikowych śmieci, by ostrzec przed zanieczyszczeniem środowiska

Nieopodal słynnej brazylijskiej plaży Ipanema, pojawiła się wielka ściana z plastikowych śmieci. Jest ona częścią akcji marki piwnej Corona i organizacji Parley for the Oceans, której celem jest zwrócenie uwagi na coraz większe zanieczyszczanie środowiska tworzywami sztucznymi.

15-metrowa ściana z plastikowych śmieci stała się wielkim widowiskiem na popularnej brazylijskiej plaży Ipanema. Natomiast znajdujący się na niej napis „Pewnego dnia śmieci pozostawione na plaży, powstrzymają cię przed wejściem” niewątpliwie skłonił do refleksji wiele osób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ściana została zbudowana z plastikowych odpadów zebranych z plaży Ipanema w zaledwie trzy dni. Jest ona częścią akcji marki piwnej Corona oraz organizacji Parley for the Oceans, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na coraz większe zanieczyszczanie naszego środowiska plastikiem.

Podobne akcje OOH przeprowadzono w Australii, Kolumbii, Republice Dominikańskiej i Peru.

PS

You eat what they eat – to tytuł kampanii niemieckiego oddziału organizacji Sea Shepherd, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na rosnący problem zanieczyszczania oceanów plastikiem.

PS2

Espacio CREA też przypomina o problemie zanieczyszczenia oceanów. Agencja Piece of Cake stworzyła spot „Plastikowa ryba”, w którym pokazała, do czego prowadzi zatruwanie mórz i oceanów plastikowymi odpadami.

PS3

Kanadyjska agencja Rethink przygotowała dla organizacji Greenpeace kampanię społeczną „Don’t suck the life from our oceans”, mającą na celu zwrócenie uwagi na to, jak szkodliwy wpływ na nasze środowisko ma wykorzystywanie plastikowych słomek na masową skalę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij