Blood Brothers Run – czyli bieg w imię zdrowia już 6 kwietnia w Konstancinie-Jeziornie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Blood Brothers Run – czyli bieg w imię zdrowia już 6 kwietnia w Konstancinie-Jeziornie

Regularne ćwiczenia, zwłaszcza bieganie, mają korzyści zdrowotne, które wykraczają daleko poza pigułki i leki, które może nam przepisać lekarz. A jeśli jeszcze nasza aktywność dodatkowo niesie dobro innym, jest to podwójna dawka motywacji. Weź udział w Blood Brothers Run i biegnij na zdrowie.

Już 6 kwietnia w Konstancinie-Jeziornie, a konkretnie w Parku Zdrojowym odbędzie się wydarzenie, którego nie możemy przegapić: Blood Brothers Run, czyli Bieg Krewniaków! Tego dnia odbędą się trzy biegi: na dystansie 2.5, 5 i 10 kilometrów, w przedziale czasowym: 10:00-11:30. Dobra zabawa gwarantowana!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jest to też dobra okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną. Dystans 2,5 km będzie mieć swobodny charakter (marsz), przez co możliwy będzie w nim start rodziców z dziećmi! Organizatorzy również gorąco zapraszają osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach aktywnych!

Blood Brothers Run to nie jest zwyczajny bieg. Ta impreza ma uświadomić biegaczom, jak ważne jest oddawanie krwi, a krwiodawcom – że aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. By nadać mu wyjątkową rangę do współpracy zaproszeni zostały Polskie gwiazdy, w tym: Małgorzata Lewińska, Marek Siudym, Michał Milowicz, Aleksandra Linda, Karolina Szymczak, Tomasz Włosok i wielu innych! Wszystko to, aby tego dnia Konstancin-Jeziorna stał się polską stolicą krwiodawstwa. Ponadto celem organizatorów jest, by dzień 6 kwietnia ustanowić Międzynarodowym Dniem Krewniaka.

Cena pakietu startowego przy rejestracji online wynosi 90 zł (w Biurze Zawodów: 100 zł). Co ważne, za okazaniem zaświadczenia z punktu krwiodawstwa potwierdzającego honorowe oddanie krwi, przysługuje 50% rabatu! W przypadku braku możliwości oddania krwi z powodów zdrowotnych lub niepełnoletniości, krew w imieniu zawodnika może oddać znajoma mu osoba. Skan otrzymanego zaświadczenia należy przesłać drogą mailową. W odpowiedzi zostanie wysłany kod rabatowy. Ww. promocja obowiązuje do 20.03.2019 r.

Co więcej, dzięki patronatowi strategicznemu firmy DuoLife – każdy, kto zakupi bilet otrzyma produkt Moja Krew z Chlorofilem gratis! Jej cena to ponad 97 zł – więc koszt rejestracji zwraca się! W specjalnej butelce z limitowanej edycji znajdziemy w 100% naturalny, płynny chlorofil, który wspomaga oczyszczanie organizmu i pozwala na skuteczną regenerację niemal wszystkich narządów wewnętrznych. Jednocześnie dzięki niezwykłej zdolności transportowania tlenu, a także właściwościom odkażającym, pozwala pozbyć się patogennych bakterii, buduje i oczyszcza krew!

Zróbmy coś dla siebie, spędzając czas na świeżym powietrzu-, dodatkowo promując krwiodawstwo, czyli coś co może uratować życie nam samym i naszym najbliższym! W imię wspólnego dobra – gotowi…do startu….start!

Więcej informacji o biegu oraz formularz rejestracyjny na bieg znajduje się na stronie bloodbrothersrun.pl.

 

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij