Duszące się plastikową folią zwierzęta w kampanii społecznej Sea Shepherd

Duszące się plastikową folią zwierzęta w kampanii społecznej Sea Shepherd

Organizacja ratująca życie morskich zwierząt przygotowała mocną kampanię, w której w dosadny sposób pokazało, co powoduje plastik wyrzucany do zbiorników wodnych.

Czasami proste słowa nie wystarczą i trzeba w dosadny sposób pokazać pewien problem, który dotyczy naszego społeczeństwa. Na taki krok zdecydowała się organizacja Sea Shepherd, która stworzyła mocną kampanię pokazującą skutki wyrzucania plastiku do oceanów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Duszące się plastikową folią morskie zwierzęta są niepozostawiającym złudzeń dowodem na to, jakie szkody wyrządzają bezmyślnie wyrzucane śmieci do oceanów. Celem kampanii Sea Shepherd jest zmuszenie społeczeństwa do refleksji. W końcu takie plastikowe opakowanie czy reklamówka, z których skorzystały zaledwie raz, w zbiornikach wodnych rozkładają się wieczność.

PS

You eat what they eat – to tytuł kampanii niemieckiego oddziału organizacji Sea Shepherd, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na rosnący problem zanieczyszczania oceanów plastikiem.

PS2

Espacio CREA też przypomina o problemie zanieczyszczenia oceanów. Agencja Piece of Cake stworzyła spot „Plastikowa ryba”, w którym pokazała, do czego prowadzi zatruwanie mórz i oceanów plastikowymi odpadami.

PS3

Kanadyjska agencja Rethink przygotowała dla organizacji Greenpeace kampanię społeczną „Don’t suck the life from our oceans”, mającą na celu zwrócenie uwagi na to, jak szkodliwy wpływ na nasze środowisko ma wykorzystywanie plastikowych słomek na masową skalę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij