Szpital Dziecięcy św. Ludwika otrzyma nowe pościele. O ich liczbie zdecydują klienci IKEA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szpital Dziecięcy św. Ludwika otrzyma nowe pościele. O ich liczbie zdecydują klienci IKEA

„Pościel do łóżka chorego maluszka” to wspólna akcja IKEA Kraków i Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika. Celem jest wymiana pościeli na dwóch oddziałach. Krakowski sklep przekaże tyle kompletów, ile promocyjnych zestawów mebli do sypialni sprzeda w dniach 29-31 marca.

Jeżeli jesteście akurat na etapie urządzania sypialni, robiąc zakupy w najbliższy weekend, dodatkowo pomożecie wyposażyć szpitalne oddziały w nowe komplety pościeli – zachęcają przedstawiciele IKEA Kraków. Akcja potrwa od piątku do niedzieli i dotyczy zestawów mebli do sypialni w promocyjnych cenach. Zebrane w ten sposób komplety pościeli trafią na Odział Psychiatrii Dzieci i I Oddział Kliniczny Dzieci Starszych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika. Tylko w 2018 roku na tych oddziałach hospitalizowanych było ponad 1 800 dzieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pamiętajmy, że rozmawiając o szpitalnej pościeli, nie mówimy wyłącznie o komforcie pacjentów, ale również o przestrzeganiu norm epidemiologicznych i zapobieganiu zakażeniom. W tym kontekście dbałość o wysoką jakość pościeli jest szczególnie ważna, a jej częsta wymiana sprawia, że szybko ulega ona zużyciu. W efekcie wciąż potrzebujemy nowej. Cieszymy się z akcji i dziękujemy za zaangażowanie – mówi Aleksandra Rumińska, Z-ca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie.

Oddział Psychiatrii Dzieci jest jedynym w Małopolsce ośrodkiem psychiatrii dziecięcej zapewniającym ciągłą, kompleksową, wszechstronną opiekę w wielu formach: leczenie stacjonarne, dzienne, ambulatoryjne, terapia indywidualna, grupowa, rodzinna, społeczność terapeutyczna i inne. Specjaliści posiadają doświadczenie  m.in. w diagnozie i leczeniu całego spektrum zaburzeń z kręgu zachowania, rozwoju czy też odżywiania. W celu uzupełnienia terapii pacjenci biorą udział m.in. w zajęciach dogoterapii.

I Oddział Kliniczny Dzieci Starszych z pododdziałami gastrologicznym i alergologicznym obejmuje opieką pacjentów ze wszystkimi chorobami wieku dziecięcego. Hospitalizowani są tutaj pacjenci z chorobami układu pokarmowego, oddechowego, ostrymi reakcjami alergicznymi oraz zatruciami. W oddziale znajduje się również sala intensywnego nadzoru, przeznaczona dla dzieci przebywających w szpitalu, a okresowo wymagających wzmożonej opieki.

Akcja „Pościel do łóżka chorego maluszka” trwa od 29 do 31 marca. Lista promocyjnych zestawów mebli do sypialni dostępna jest na stronie w zakładce „oferta specjalna”.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij