Przystanek: Kuchnia – zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnię z marką IKEA

Przystanek: Kuchnia – zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnię z marką IKEA

Właśnie ruszył projekt Przystanek: Kuchnia, w ramach którego mieszkańcy Lubelszczyzny przez następne kilkanaście tygodni będą mogli skorzystać z kolejnej przestrzeni marki IKEA.

Przystanek: Kuchnia to kilkunastotygodniowy tour po Lublinie i okolicznych miejscowościach, w czasie którego mieszkańcy będą mogli zaprojektować kuchnię z pomocą projektantów z IKEA oraz znaleźć inspirację do zmiany. Wystarczy, że odwiedzą niebieski kontener wyglądający jak mini sklep IKEA, w środku którego znajdą w pełni wyposażoną, funkcjonalną kuchnię. Dzięki temu mogą zobaczyć i przetestować rozwiązania kuchenne proponowane przez markę. Na tych, którzy wcześniej umówią się na spotkanie na stronie przystanekkuchnia.pl czekają projektanci – na miejscu, w czasie spotkania, całkowicie za darmo stworzą projekt wymarzonej kuchni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym projektem IKEA wychodzi naprzeciw klientom, którzy nie zawsze mogą odwiedzić sklep lub poświęcić na wizytę odpowiednią ilość czasu, która pozwoli im na zaprojektowanie kuchni. W każdym miejscu Przystanek: Kuchnia będzie otwarty dla mieszkańców przez tydzień, od rana do wieczora. Dzięki temu nawet Ci, którzy do tej pory nie byli przekonani do rozwiązań IKEA – będą mogli, nie tracąc czasu na dojazdy – poznać je osobiście i przekonać się, czy są dla nich odpowiednie.

Za kreację, strategię i całościową realizację projektu oraz kampanii odpowiada Agencja Warszawa, za działania PR – agencja ROmedia, a zaplanowaniem oraz zakupem kampanii digitalowej zajął się dom mediowy Wavemaker.

PS

Umeblowanie sypialni może być niemałym wyzwaniem, ale też czystą przyjemnością. Aby wybrać odpowiednią aranżację jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu, warto jest przetestować różne rozwiązania. Z okazji przebudowy działu sypialnianego IKEA Poznań zorganizowała nietypowe wydarzenie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij