Volkswagen Home rozpoczął nową kampanię branded contentową „Porozmawiajmy o samochodach”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Volkswagen Home rozpoczął nową kampanię branded contentową „Porozmawiajmy o samochodach”

We wtorek 30 kwietnia br. concept store marki Volkswagen, Volkswagen Home rozpoczął nową kampanię branded contentową z udziałem gwiazd i influencerów. Jej celem jest promowanie unikatowego miejsca na motoryzacyjnej mapie Warszawy, mieszczącego się przy ul. Karolkowej 30.

Celem prowadzonych działań jest zbudowanie świadomości istnienia Volkswagen Home na przy ul. Karolkowej 30 w Warszawie, ukazanie komfortu, jaki wiąże się z zakupem auta w tym miejscu, zaprezentowanie dostępnych w nim modeli oraz pokazanie mechaniki zapisywania się na spotkania i jazdy próbne przez Volkswagenhome.pl. W kampanii wzięły udział różne gwiazdy i influencerzy, w tym Marcelina Zawadzka, Kasia Bigos, Ula Chincz, Jakub Kuroń, Mateusz Hładki i Zbigniew Urbański.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na kampanię składa się pięć filmów – gościem każdego z odcinków jest inna gwiazda, o odmiennym stylu życia i potrzebach z nim związanych. To właśnie pod te potrzeby, po krótkim wywiadzie na początku filmu, dobierany jest model Volkswagena na jazdy próbne, a następnie testowany w świetnie pasującej do niego scenerii. Modele, jakie zostały użyte do realizacji to Arteon, Touareg, T-Roc, Tiguan oraz Polo GTI. Ostatnią częścią wideo jest zawsze safety tip od marki dla potencjalnego klienta, naprowadzający na łatwiejszy wybór.

Pierwszy film ukazał się 30 kwietnia br., kolejny zostanie opublikowany 30 maja, a następne również co miesiąc: 30 czerwca, 30 lipca i 30 sierpnia. Produkcje prezentowane są na stronie Volkswagenhome.pl.

Jednocześnie wystartowała digitalowa kampania kierująca do miejsca, w którym można dokonać zapisu na spotkanie w Volkswagen Home, dowiedzieć się o możliwości skorzystania z jazdy próbnej oraz obejrzeć pięć filmów z gwiazdami.

Pomysłodawcą oraz realizatorem działań jest agencja Artegence.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij