Organizacja Ratujemy Zwierzaki zbiera pieniądze na wilkora Jona Snowa z „Gry o tron”

Organizacja Ratujemy Zwierzaki zbiera pieniądze na wilkora Jona Snowa z „Gry o tron”

Organizacja Ratujemy Zwierzaki postanowiła rozpocząć zbiórkę pieniędzy dla wszystkich głodnych wilkorów w schronisku w Chrcynnie po tym, jak w ostatnim odcinku serialu „Gra o tron” jeden z głównych bohaterów Jon Snow beznamiętnie rozstał się ze swoim zwierzęciem – Duchem.

Ci, którzy oglądali ostatni odcinek „Gry o tron” z pewnością kojarzą poruszającą scenę, w której Jon Snow zostawia swojego ukochanego wilkora Ducha w Winterfell, siedzibie rodu Starków, i wyrusza w daleką podróż, by wziąć udział w ostatecznej bitwie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Owa scena wzruszyła m.in. wolontariuszy z organizacji Ratujemy Zwierzaki, którzy postanowili zorganizować zbiórkę na wszystkie wygłodniałe wilkory znajdujące się w schronisku w Chrcynnie.

„Jesteśmy po czwartym odcinku Gry o tron. Na pewno każdemu z Was drgnęła powieka (oraz serce), kiedy Jon Snow, opuszczając Północ, beznamiętnie rozstał się również z ukochanym wilkorem Duchem. Opiekę nad nim przejął Tormund Złamane Serce. Północ dostała nieźle w kość. Smoki Daenerys wyjadły wszystkie zapasy ze spichlerzy, a u Tormunda widoczne były początki stanu depresyjnego. To wszystko sprawiło, że od premiery czwartego odcinka martwimy się o pełen brzuszek wilkora, który dzielnie walczył z umarlakami, co było widać na jego białym futerku” – czytamy w opisie akcji.

Do tej pory udało się zebrać ponad 20 tys. zł, lecz ta kwota cały czas rośnie – zbiórka kończy się 14 maja.

PS

W ostatnim odcinku serialu „Gra o tron” widzowie w jednej ze scen zauważyli stojący na stole kubek z kawą z logo marki Starbucks. Czy była to zwykła nieuwaga scenografów, czy zwykła kryptoreklama?

PS2

Marki i tym razem nie zawiodły i przygotowały mnóstwo świetnych akcji związanych z premierą ósmego sezonu „Gry o tron”. Przedstawiamy te najciekawsze.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij