#chceszmasz – rusza nowa kampania Orange Flex

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#chceszmasz – rusza nowa kampania Orange Flex

Orange Flex to wyjątkowy produkt, który dopasowuje się do rytmu życia każdego użytkownika – każdy może dowolnie spersonalizować swoje doświadczenie w myśl zasady #chceszmasz.

10 maja wystartowała przygotowana przez agencję Leo Burnett Warszawa kampania 360 dla Orange Flex pod hasłem #chceszmasz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Koncept kampanii oparty jest na dialogu młodych ludzi z marką, co wpisuje się w DNA Orange, którym jest listening and responding – mówi Patryk Michoń, creative group head odpowiadający w Leo Burnett za Orange. 

– Ważną rolę w komunikacji pełni muzyka The Offspring The Kids Aren’t Alright – odmienna od tego, do czego przyzwyczaił nas Orange. Zależało nam, żeby muzyka była zaczepna, punkowa, a jednocześnie, żeby był to taki kawałek, którego nie da się nie lubić – dodaje Małgorzata Bęczkowska, account director odpowiedzialna za komunikację Orange ze strony agencji Leo Burnett. 

Wieczorem w dniu startu kampanii odbyło się ekskluzywne wydarzenie organizowane przez Orange, podczas którego odbyła się premiera Orange Flex. Gościem wieczoru był między innymi Quebonafide. Uczestnikami eventu były osoby, które zaproszenia na wydarzenie wygrały w konkursie. Podczas premiery, przedstawiliśmy trzeciego członka Ekipy Orange – Pawła – odpowiedzialnego za Orange Flex.

W kampanii #chceszmasz Orange Flex nacisk został położony na komunikację digital i social mediową. Elementem launchującym kampanię był poranny homepage takeover – przejęcie przez markę największych polskich portali internetowych. 

W kolejnych odsłonach kampanii planowane są digital video, spoty TV, oraz akcje digitalowe i social mediowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij