Ruszyły Piwna Akademia Książęcego oraz Akademia Czeskiego Servingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyły Piwna Akademia Książęcego oraz Akademia Czeskiego Servingu

Najlepsi barmani i kelnerzy w Polsce ponownie staną w szranki w ramach Piwnej Akademii Książęcego oraz w nowej formule Akademii Czeskiego Servingu marek Pilsner Urquell i Kozel! Pierwsze warsztaty w ramach obu wydarzeń odbyły się w stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu.

Kompania Piwowarska od lat dba o to, aby z nalewania i podawania piwa uczynić prawdziwą sztukę. Dlatego 20 maja br. ruszyła III edycja Piwnej Akademii Książęcego, zaś dzień później Akademia Czeskiego Servingu 2019. W ramach specjalnych warsztatów wyłonieni zostaną najlepsi barmani i kelnerzy w Polsce, na których w wielkich finałach obu akademii czekają mistrzowskie tytuły oraz atrakcyjne nagrody pieniężne. Poszukiwania prawdziwych barmańskich talentów rozpoczęły się we Wrocławiu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piwna Akademia Książęcego to wyjątkowy projekt stworzony z myślą o barmanach i kelnerach, którzy odgrywają kluczową rolę w rekomendacji piwa Książęce. Organizatorzy wierzą, że dobrze wyszkolona załoga przekłada się na sukces lokalu. Dlatego też już po raz trzeci wyruszają w Polskę z ekspertami Akademii Maciejem Chołdrychem i Kubą Wolskim. Przed uczestnikami najlepsze połączenia piwa Książęcego z pysznym jedzeniem, potężna dawka piwnej edukacji oraz emocje w walce o miejsce w Finale Piwnej Akademii Książęcego 2019! Do listopada projekt odwiedzi 12 największych miast w Polsce.

Po ośmiu edycjach Akademii Barmańskiej Pilsner Urquell do klasyka gatunku, pilznera prosto z browaru w Pilznie, dołącza ulubione piwo Czechów i jednocześnie najlepiej sprzedający się czeski lager na świecie Velkopopovický Kozel.

Akademia zmienia nazwę na Akademię Czeskiego Servingu. W tej edycji organizatorzy będą kładli duży nacisk na czeski serving oraz zagadnienia techniczne przydatne w pracy za barem. Zaskoczą też wszystkich nowymi konkurencjami. Niezmienna natomiast zostaje miłość do najlepszych czeskich piw oraz duet prowadzących – Sławek Fridel oraz Marcin Ostrowski! Do listopada Akademia Czeskiego Serving odwiedzi 11 największych miast w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij