Pokémon Sleep: gra, w której nagrody zdobywa się za dobry sen

Pokémon Sleep: gra, w której nagrody zdobywa się za dobry sen

Twórcy Pokémon Go stworzyli nową grę, w której rozrywka będzie prowadzona w trakcie snu – nagrody zdobywa się m.in. za czas spędzony na spaniu.

Z pewnością kojarzycie słynną grę Pokémon Go, która podbiła serca milionów osób na całym świecie. Mimo że nie jest to takie oczywiste, to jednak aplikacja skłoniła użytkowników do wyjścia na świeże powietrze i przebycia kilkudziesięciu kilometrów w celu znajdowania pokemonów, za które otrzymywało się punkty. Teraz twórcy gry postanowili zadbać o nasz sen.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pokémon Sleep, bo tak nazywa się owa gra, pojawi się na rynku w 2020 roku i będzie nagradzała użytkowników za dbanie o jakość swojego snu. Im dłuższy sen, tym więcej punktów oraz nagród otrzyma dana osoba.

Co więcej, The Pokémon Company wraz z firmą Nintendo pracują nad specjalnym urządzeniem Pokémon Go Plus +, które będzie śledziło nasz sen dzięki wbudowanemu czujnikowi i połączeniu z telefonem za pomocą Bluetootha. Na podstawie zgromadzonych danych na temat snu, użytkownicy będą mogli wykorzystywać te informacje w rozgrywce.

PS

Pokaż mi, ile pokemonów masz w pokedexie, a powiem Ci, ile danych przekazałeś już na serwery Niantic. Pokemon Go to nie tylko gra. To przede wszystkim stary, sprawdzony sposób na gromadzenie i monetyzację danych użytkowników smartfonów.

PS2

Wszyscy oczekujący na premierę filmu „Detektyw Pikachu” na kilka dobrych chwil zamarli, gdy tylko zobaczyli tweet Ryana Reynoldsa z linkiem do całej produkcji opublikowanej na YouTubie. Jak się okazało, amerykański aktor zwyczajnie postanowił zażartować sobie ze swoich fanów.

PS3

Macie problemy z zaśnięciem? Budzicie się co chwilę w nocy, przez co rano jesteście niewyspani? IKEA ma na to rozwiązanie – podcasty, które sprawią, że w mgnieniu oka oddamy się w objęcia Morfeusza.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij