Warszawskie eko lato z innogy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warszawskie eko lato z innogy

innogy dba o dobrą energię wśród mieszkańców Warszawy i konsekwentnie angażuje się w życie stolicy. W tym roku zaprasza na stołeczne Wianki nad Wisłą, do Multimedialnego Parku Fontann, na Koncerty Chopinowskie oraz po raz pierwszy – do kina letniego innogy na Polu Mokotowskim.

Multimedialne pokazy fontann na Podzamczu, Koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich, piknik świętojański czyli inaczej Wianki nad Wisłą oraz seanse filmowe na Polu Mokotowskim tworzą listę wydarzeń, które na stałe wpisały się w życie mieszkańców Warszawy. W tym roku, atrakcjom będzie towarzyszyć inicjatywa „Eko lato z innogy”. W specjalnie stworzonych strefach, innogy będzie edukować warszawiaków w zakresie ekologicznego stylu życia i zrównoważonego rozwoju, jak również informować o swoich nowych usługach i produktach, które są przyjazne środowisku: elektrycznym car-sharingu innogy go! w połączeniu z ofertą Nowa Energia dla Warszawy. Nowa oferta na zakup energii elektrycznej stworzona specjalnie z myślą o warszawiakach i Warszawie, nie tylko wspiera produkcję energii ze źródeł odnawialnych, ale również łączy się z szeregiem rabatów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– innogy od lat wspiera miejskie wydarzenia kulturalne, które cieszą się ogromną popularnością wśród warszawiaków. Oprócz zapewnienia dobrej zabawy, chcemy  zainspirować mieszkańców Warszawy do wyboru bardziej ekologicznych rozwiązań w życiu codziennym. Zrównoważony rozwój i dbanie o ekologię jest w DNA naszej marki, dlatego przygotowaliśmy szereg aktywności, które pokażą, że w dużym mieście można korzystać z nowoczesnych rozwiązań i żyć w sposób przyjazny środowisku. Przykładem może być elektryczny car-sharing innogy go!, z którego korzysta już kilkadziesiąt tysięcy warszawiaków oraz oferta Nowa Energia wspierająca produkcję energii ze źródeł odnawialnych – mówi Janusz Moroz, członek zarządu ds. handlu w innogy Polska.

Woda, światło i dźwięk w Parku Fontann

Z początkiem maja w Multimedialnym Parku Fontann rozpoczęły się kolejne pokazy świetlne z wykorzystaniem reflektorów LED i laserów. W tym roku motywem przewodnim spektakli jest najwcześniejsza historia Warszawy, przekazywana w formie legendy o Warsie i Sawie. Wielobarwne, spektakularne multimedialne widowiska odbywają się w każdy piątek i sobotę od maja do sierpnia o godzinie 21:30, a we wrześniu o godzinie 21:00. Podczas sobotnich pokazów, na miejscu powstanie mini strefa innogy go!, w której będzie można poznać zalety elektrycznego car-sharingu i otrzymać eko upominek. Jest to już trzeci rok z rzędu, kiedy innogy wspiera Multimedialny Park Fontann.

Wianki nad Wisłą z innogy

Niewątpliwie jedną z bardziej oczekiwanych warszawskich atrakcji wakacyjnych są Wianki nad Wisłą. Tegoroczne obchody Nocy Świętojańskiej na Podzamczu odbędą się w sobotę, 22 czerwca. innogy, które już po raz trzeci jest sponsorem tego wydarzenia, zaprasza do odwiedzenia zlokalizowanych tam stref zabaw dla dzieci, strefy ekologicznej oraz innogy go!, jak również zachęca do wzięcia udziału w wyścigu żaglówek na Wiśle.

Koncerty Chopina pod gołym niebem   

Wydarzeniem, w które kolejny rok z rzędu włącza się innogy są Koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich. Ten powszechnie znany warszawski park rozbrzmiewa muzyką najsłynniejszego polskiego kompozytora od 1959 roku. Po 60 latach, koncerty nadal gromadzą rzesze sympatyków jego twórczości, którzy co niedzielę spotykają się, aby wysłuchać fortepianowych recitali w wykonaniu zarówno młodych pianistów, jak i światowej sławy interpretatorów dzieł Chopina. Podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji unikatowego na skalę światową wydarzenia wysłuchać będzie można prawdziwych gwiazd, wśród których znajdą się laureaci najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów muzycznych. innogy obecna będzie w komunikacji cotygodniowego wydarzenia.

Kino dobrej energii innogy

Wraz z początkiem wakacji, 25 czerwca, na Polu Mokotowskim stanie Kino dobrej energii innogy, w którym elektryzujące pokazy filmowe odbywać się będą w każdy wtorek, przez 10 kolejnych tygodni, od godz. 21.30 (w sierpniu o godz. 21.00). Zróżnicowany repertuar i aż 500 wygodnych leżaków zapowiadają dużo pozytywnej energii i świetnej zabawy w ramach Eko lata z innogy. Inicjatywa realizowana będzie w ramach cyklu Filmowej Stolicy Lata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij