GetResponse uruchamia nową funkcjonalność – Autofunnel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GetResponse uruchamia nową funkcjonalność – Autofunnel

GetResponse, polska kompleksowa platforma do online marketingu, uruchamia nową, rewolucyjną funkcjonalność dla marketerów i przedsiębiorców – Autofunnel. To gotowy system do rozkręcenia biznesu online.

Autofunnel to w pełni zautomatyzowane narzędzie, w którym krok po kroku możemy stworzyć landing pages, zautomatyzować komunikację e-mailową, zintegrować się z procesorami płatności, odzyskać porzucone koszyki i zarabiać na sprzedaży produktów lub usług.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Użytkownicy Autofunnela otrzymają ponad 40 gotowych scenariuszy lejków marketingowych, zawierających w pełni edytowalne szablony dopasowane do różnych branż. Dzięki nim będzie można zbudować bazę kontaktów, sprzedawać produkty (fizyczne i cyfrowe), oraz przeprowadzić darmowy lub płatny webinar – a wszystko to z poziomu jednej platformy.


Przykładowy lejek marketingowy stworzony przy wykorzystaniu Autofunnela

Dodatkowym atutem Autofunnela jest możliwość stworzenia sklepu w ramach platformy GetResponse, integracji z systemami płatności (m.in. PayU) oraz z popularnymi platformami e-commerce (jak Magento czy Shopify). Co więcej, Autofunnel daje użytkownikowi pełen pogląd na ROI i konwersję na każdym etapie lejka marketingowego.

– Autofunnel jest rozwiązaniem, które pozwala przedsiębiorcy skupić się na tym, na czym zna się najlepiej, upraszczając i automatyzując wszystkie potrzebne działania marketingowe. Dzięki niemu można rozkręcić biznes online, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na grafików, IT, agencje, czy też dodatkowe narzędzia. Jestem pewna, że Autofunnel zrewolucjonizuje rynek SMB w Polsce i na świecie – mówi Aleksandra Korczyńska, Head of EMEA Marketing w GetResponse.

Autofunnel można wypróbować bezpłatnie, zakładając konto testowe w GetResponse pod tym linkiem.

Więcej informacji o samej funkcjonalności można znaleźć na stronie GetResponse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij