Roche zdobywa wyróżnienia za swoje podejście do pracowników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Roche zdobywa wyróżnienia za swoje podejście do pracowników

Roche Global IT Solution Centre zdobył dwa wyróżnienia w kategorii „Wewnętrzna Kampania Wizerunkowa” w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2019.

5 czerwca odbyła się uroczysta gala konkursu dla najlepszych pracodawców, którzy prowadzą w swoich organizacjach działania employer brandingowe godne naśladowania. W tym wydarzeniu wzięli też udział i wyróżnieni zostali przedstawiciele firmy Roche.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jestem szczególnie dumna z docenienia projektu „Live Well, Feel Included”, bo wymagał od nas nie tylko intensywnej pracy, ale i odwagi. Okazało się jednak, że można przeprowadzić dwutygodniową wewnętrzną kampanię na tematy trudne i nierzadko kontrowersyjne – jak np. tolerancja, otwartość, depresja - uzyskując nie tylko ogromne zainteresowanie pracowników i przełamanie pewnego tabu, ale także uznanie w oczach jury – Aleksandra Pagórska, project manager „Live Well, Feel Included” w Roche Global IT Solution Centre

Niektóre branże – między innymi IT – wciąż zmagają się z deficytem kobiet – zwłaszcza na wysokich stanowiskach.

Kobietom nie tylko trudniej jest podjąć decyzję o pracy w sektorze IT, ale też wybić się w zmaskulizowanej strukturze.

Roche Polska postanowił zwrócić uwagę na tę sytuację i poprzez inicjatywę Female Booster, która wspiera ideę Balance for better, promuje równowagę płci w zespołach i na stanowiskach kierowniczych oraz inspiruje i wspiera rozwój kobiet w branży IT we wszystkich działach organizacji.

Roche prowadzi szereg różnych działań mających na celu stworzenie przyjaznego środowiska pracy, w którym można zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i samopoczucie. Organizacja podkreśla, że balans w środowisku pracy jest największą siłą każdego przedsiębiorstwa, a zróżnicowane zespoły są kluczem nie tylko do wprowadzania innowacji i zwiększania efektywności, lecz także stworzenia przyjaznego środowiska pracy.

Spośród wielu zgłoszeń to właśnie te dwie kampanie zostały docenione i wyróżnione w swojej kategorii przez jury konkursu Employer Branding Excellence Awards 2019. Wyróżnienie pokazuje, że Roche jest odpowiednią firmą dla osób, które utożsamiają się z jej wartościami oraz ważne jest dla nich poczucie przynależności, tolerancja, dobra atmosfera w organizacji oraz dbałość o zdrowie pracowników.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij