Wyjątkowy projekt marketingowy katowickiego dealera – Peugeot pokaże Polskę z lotu ptaka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyjątkowy projekt marketingowy katowickiego dealera – Peugeot pokaże Polskę z lotu ptaka

Należący do Grupy Pietrzak katowicki salon sprzedaży Peugeot Pietrzak w wyjątkowy sposób postanowił uczcić przyznany mu przez Peugeot Polska tytuł Dealera Roku. Projekt „POLSKA GÓRĄ” to seria unikatowych fotografii pokazujących nasz kraj z perspektywy lecącego ptaka.

Katowicki dealer Peugeot Pietrzak otrzymał w tym roku wyjątkowe wyróżnienie – przyznawany przez Peugeot Polska tytuł DEALERA ROKU. To najważniejsza w branży nagroda przyznawana przez importera za całokształt działalności. Aby dać wyraz, jak szczególne i ważne jest to wyróżnienie dla dealera - Peugeot Pietrzak nawiązał współpracę z Wojciechem Radwańskim – fotografem specjalizującym się w fotografii lotniczej. W jej efekcie powstaje wyjątkowy projekt „POLSKA GÓRĄ”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Celem naszego projektu jest ukazanie pięknych polskich krajobrazów i przestrzeni miejskich z lotu ptaka. Nie zawsze będą to miejsce znane i oczywiste. Ale zawsze zaskakujące klimatem i urokiem. Jako firma społecznie odpowiedzialna i zaangażowana pro-ekologicznie chcemy przypomnieć Polakom, jak piękny mamy kraj i zwrócić uwagę, że jakość naszego środowiska naturalnego jest w naszych rękach. Jestem przekonany, że Wojciech Radwański udowodni, że Polska pozytywnie zaskakuje krajobrazowymi walorami – mówi Mateusz Widuch, marketing manager Peugeot Pietrzak.

Współpraca z Wojciechem Radwańskim będzie trwała przez cały rok. Wszystko po to, aby fotograf mógł pokazać Polskę z perspektywy wszystkich pór roku.

W ramach współpracy Peugeot Pietrzak udostępnił Wojciechowi Radwańskiemu samochód Peugeot Rifter, który jest adekwatnym narzędziem podczas realizacji projektu.

Finałem projektu będzie zaprezentowana w salonie Peugeot Pietrzak galeria zdjęć pt. „POLSKA GÓRĄ!”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij