Klienci sieci Lidl i Kaufland będą mogli naładować swoje samochody elektryczne

Klienci sieci Lidl i Kaufland będą mogli naładować swoje samochody elektryczne

Sieci handlowe Lidl i Kaufland nawiązały współpracę z marką Volkswagen, w ramach której przed wybranymi supermarketami w Berlinie pojawią się publiczne stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Popularne sieci handlowe Lidl i Kaufland postanowiły oferować swoim klientom możliwość ładowania ładowania aut elektrycznych. Przed wybranymi supermarketami w Berlinie pojawią się publiczne stacje – jest to efekt współpracy z marką Volkswagen.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na tę chwilę przed sklepami Lidla pojawi się 60 stacji ładowania, a przed marketami Kauflanda – 10. Docelowo będzie ich dwa razy więcej. 

W ramach umowy, Volkswagen będzie miał też do dyspozycji możliwość wyłącznego korzystania ze stacji ładowania w godzinach nocnych do swojej floty samochodów elektrycznych WeShare. 

PS

Elektromobilność staje się obecnie istotnym trendem społecznym. Ponieważ branża marketingowa cechuje się otwartością i podążaniem za nowymi trendami, postanowiliśmy dowiedzieć się, co na ten temat myślą nasi czytelnicy i co najbardziej przeszkadza im w kwestii eksploatacji samochodów elektrycznych. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie. 

PS2

Coraz więcej samochodów elektrycznych jest sprzedawanych i jeździ po drogach, pojawia się coraz więcej stacji ładowania, a mimo to nadal wokół tematu elektromobilności utrzymuje się wiele mitów. Czy produkcja i eksploatacja samochodów elektrycznych negatywnie wpływa na środowisko?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij