WoshWosh rozwija sieć lokalizacji w całej Polsce

WoshWosh rozwija sieć lokalizacji w całej Polsce

Z pewnością słyszeliście już o WoshWosh – polskim startupie, który podbił serca internautów w 2015 roku, wprowadzając na rynek unikatowe, rzemieślnicze usługi. Teraz, po licznych sukcesach, firma rozwija sieć lokalizacji w całej Polsce.

WoshWosh zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem, renowacją, naprawą oraz personalizacją obuwia. W swoim dorobku ma wiele nagród i wyróżnień, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Firma znana jest również ze swoich działań CSR-owych (zbiórka obuwia dla osób bezdomnych, fundacji oraz domów samotnej matki, a także pomoc zagrożonym likwidacją zakładom szewskim).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną misją WoshWosh jest upowszechnianie idei #zerowaste – zadbaj zamiast wyrzucać. Od czerwca br. firma rozszerza swoją misję na cały kraj dzięki współpracy z pralniami. Tworząc sieć pick-up pointów, czyli miejsc, w których można zostawiać obuwie, skąd następnie trafiają do głównej pracowni WoshWosh. 

W ciągu zaledwie miesiąca firma otworzyło aż 10 nowych lokalizacji – 7 w Warszawie, jedną w Nadarzynie, jedną w Stargardzie (niedaleko Szczecina) – we współpracy z Pralnią Lemon Fresh, Nasza Pralnią oraz Ale Pralnią, a także jeden punkt w Swarzędzu (niedaleko Poznania) we współpracy z najstarszą pralnią w Polsce – Pralnią Kierzkowski. Można oddać tam buty, które następnie trafią do pracowni WoshWosh i po wykonaniu usługi zostaną odesłane do odpowiedniej lokalizacji. Bez dodatkowych opłat, w tej samej cenie.

To dopiero początek rozwoju sieci WoshWosh. Firma ma w planach kolejne lokalizacje, o czym będzie informowała jeszcze w tym miesiącu na swoim profilu na Facebooku oraz stronie www. 

WoshWosh aktywnie poszukuje nowych partnerów (pralni i punktów usługowych), w których mogłaby otworzyć kolejną lokalizację.

Nowe lokalizacje WoshWosh:

  • WARSZAWA WESOŁA – Trakt Brzeski 50A (Ale Pralnia)
  • WARSZAWA URSYNÓW – Al. KEN 36 l.6 (Nasza Pralnia)
  • WARSZAWA MOKOTÓW – Ul. Puławska 118 (Nasza Pralnia)
  • SWARZĘDZ – Ul. Rynek 25 (Pralnia Kierzkowski)
  • WARSZAWA WILANÓW – Al. Rzeczypospolitej 10/U30 (Lemon Fresh)
  • NADARZYN – Ul. Mszczonowska 19 (Lemon Fresh)
  • WARSZAWA SŁUŻEW – Ul. Obrzeżna 1b (Lemon Fresh)
  • WARSZAWA POWSIN – Ul. Przyczółkowska 219 (Lemon Fresh)
  • STARGARD – Ul. Piłsudskiego 103/u1 (Lemon Fresh)
  • WARSZAWA ZAWADY – Ul. Vogla 62 (Lemon Fresh)

PS

Salon WoshWosh w marcu br. ruszył z kolejną akcją – tym razem ponownie wspierał Pana Adama, czyli właściciela jednego z najstarszych zakładów szewskich w Warszawie.

PS2

W ramach innej akcji zorganizowanej pod koniec lutego br. WoshWosh zbierał obuwie, które po lekkiej renowacji zostało przekazane młodym kobietom objętym Ogólnopolskim Programem Pomocy Pierwsza Praca.

PS3

Wyzwanie #TrashChallenge szturmem podbiło media społecznościowe podczas tegorocznej wiosny – do akcji dołączył również salon WoshWosh, który w marcu sprzątał park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego na warszawskim powiślu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij