Andrzej Mirowski nowym dyrektorem w Lighthouse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Andrzej Mirowski nowym dyrektorem w Lighthouse

Do zespołu konsultantów firmy doradztwa komunikacyjnego Lighthouse dołączył Andrzej Mirowski. Na nowo utworzonym stanowisku director w praktyce corporate odpowiadać będzie za wsparcie kluczowych klientów firmy w obszarze komunikacji korporacyjnej.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Andrzej Mirowski z branżą komunikacji związany jest blisko 15 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w instytucjach samorządowych i agencjach PR. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz media relations. Wcześniej pracował dla agencji Publink, Multi Communications i Grayling. Realizował projekty m.in. dla BASF, PKN ORLEN, Kapsch i system viaTOLL, a także Arcellor Mittal i PGNiG. Jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim.

W Lighthouse nowy dyrektor będzie odpowiedzialny m.in. za działania w zakresie corporate communication dla pozyskanego ostatnio klienta - Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.

Dołączenie Andrzeja Mirowskiego do Lighthouse to kolejny krok w kierunku podnoszenia doświadczenia firmy w obszarze komunikacji korporacyjnej, a jednocześnie do rozdziału kompetencji w wewnętrznej strukturze.

– Konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje w zakresie komunikacji korporacyjnej, stąd potrzeba zatrudnienia dyrektora w tej praktyce. Cieszymy się, że Andrzej zasilił nasz zespół, bo to pozwoli na wyodrębnienie dwóch naszych kluczowych specjalizacji, czyli komunikacji kryzysowej i korporacyjnej – mówi Przemysław Mitraszewski, managing partner w Lighthouse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij