Już wkrótce odbędzie się pierwsza polska edycja LinkedIn Talent Awards

Już wkrótce odbędzie się pierwsza polska edycja LinkedIn Talent Awards

Jeszcze w tym roku odbędzie się pierwsza polska edycja konkursu LinkedIn Talent Awards, skierowana do firm z branży HR, aktywnie korzystających z platformy LinkedIn.

Konkurs LinkedIn Talent Awards w tym roku odbędzie się m.in. w takich krajach jak Belgia, Brazylia, Holandia, Hiszpania, Turcja – po raz pierwszy wezmą w nim udział w firmy z Polski. Wydarzenie skierowane jest do środowiska HR, aktywnie korzystającego z platformy LinkedIn w celach biznesowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach – pierwsze z nich „Best Talent Acquisition Team” dedykowana jest zespołom HR-owym danej firmy, natomiast „Top Innovative Staffing Agency” – agencjom zatrudnienia.

Nagroda w kategorii „Best Employer Brand on LinkedIn” zostanie wręczona firmom, które kładą duży nacisk na employer branding. Z kolei statuetki z ostatniej kategorii – „LinkedIn Rising Star” – otrzymają te przedsiębiorstwa, które dopiero zaczynają wykorzystywać potencjał tego obszaru, lecz mają już pierwsze pozytywne wyniki.

Finaliści zostaną ogłoszeni we wrześniu br. Jury konkurs będzie analizowało wydajność oraz wyniki ponad 1000 firm, które mają swoje główne siedziby w Polsce i korzystają z biznesowych rozwiązań LinkedIna.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

PS

W marcu br. LinkedIn wprowadził nową funkcję do swojej aplikacji – umawianie spotkań biznesowych podczas rozmowy, bez konieczności opuszczania platformy.

PS2

LinkedIn nie jest miejscem do szukania pracy. To serwis, dzięki któremu praca, klient czy zlecenie znajdują ciebie. Wystarczy dać się poznać ze swojej profesjonalnej strony, tworząc content, który zarazi innych twoją pasją. Oto, jak to zrobić.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij