Marka Diesel stworzyła kolekcję inspirowaną serialem „Dom z papieru”

Marka Diesel stworzyła kolekcję inspirowaną serialem „Dom z papieru”

Popularna marka Diesel stworzyła limitowaną kolekcję inspirowaną serialem „Dom z papieru”, którego trzeci sezon niedawno miał swoją premierę.

To nie pierwszy raz, gdy Netflix nawiązał współpracę z popularną marką w ramach promocji swojego serialu. Wystarczy wspomnieć o premierze trzeciego sezonu „Stranger Things” i wielu ciekawych inicjatywach z tym związanych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niedawno swoją premierę miała trzecia część „Domu z papieru”. W jej ramach na Rynku Głównym w Krakowie pojawiła się ogromna rzeźba przedstawiająca maskę Salvadora Dalego, która jest często wykorzystywana przez bohaterów serialu. Teraz z kolei popularna marka Diesel wprowadziła do sprzedaży limitowaną kolekcję inspirowaną produkcją.

Znajdziemy w niej 14 różnych części garderoby, nawiązujących do imion bohaterów serialu Netflixa oraz do wspomnianej maski Salvadora Dalego.

Kolekcji towarzyszy też kampania reklamowa, którą przygotowała agencją Publicis Italy.

zdjęcia: instagram.com/diesel

PS

Netflix po raz kolejny zaskoczył nas świetną kreacją przygotowaną w ramach promocji nowego sezonu serialu – tym razem kultowa polska piosenkarka Beata Kozidrak zachęca do oglądania nowej części „Orange Is The New Black”.

PS2

W 2018 roku Netflix został partnerem Marszu Równości i Poznań Pride Week. Na jednej z kamienic w centrum miasta powstał tęczowy mural z bohaterką serialu „Orange Is the New Black”.

PS3

Niektóre marki przeżywałyby „katusze”, gdyby nagle z ich profilu w mediach społecznościowych ubyło kilkanaście tysięcy followersów. Jednak nie w przypadku brandu Diesel, który stworzył specjalną kampanię celebrującą utratę pewnych obserwujących.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij