Cyberprzestępczość – nowoczesne studia i super konkurs dla maturzystów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cyberprzestępczość – nowoczesne studia i super konkurs dla maturzystów

Wrocławska uczelnia wspólnie z serwisem MamStartup i blogiem popularnonaukowym Crazy Nauka przygotowała konkurs, dla wszystkich, którzy chcą studiować na jednym z nowoczesnych kierunków. Wystarczy mieć zdaną maturę, rozwiązać jedną z zagadek i można wygrać roczne czesne na kierunku przyszłości.

„Cyberprzestępczość” to nowa specjalność na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia odbywają się w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej i są 3-letnimi studiami pierwszego stopnia, po których absolwenci uzyskują tytuł licencjata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wzięcie udziału w konkursie wymaga nieco wysiłku. W sumie zagadki są dwie. Pierwsza – wiedzowa, opublikowana została na blogu Crazy Nauka. Druga – związana z szyfrowaniem – w serwisie internetowym MamStartup. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy rozwiązać tylko jedną z nich i dodatkowo podać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś studiować Cyberprzestępczość?” Konkurs jest kierowany do osób, które mają już za sobą zdany egzamin maturalny. To zwycięzca zdecyduje czy chce studiować w formie stacjonarnej czy niestacjonarnej. Konkurs trwa do 24 sierpnia. Wyniki poznamy na początku września.

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu to niepubliczna uczelnia zlokalizowana w samym centrum Wrocławia – zaledwie kilka kroków od Wyspy Słodowej. Kształci studentów na kierunkach: Prawo oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne. Na każdym z kierunków przygotowała w tym roku akademickim specjalności dopasowane do potrzeb rynku pracy – w tym właśnie „Cyberprzestępczość”.

– Żyjemy w czasach, gdzie coraz więcej obszarów naszego życia przenosi się do sieci. To już nie tylko bankowość, to także kwestie związane z inteligentnymi domami, naszym zdrowiem, podtrzymywaniem relacji prywatnych i służbowych. W związku z tym liczba zagrożeń, na które jesteśmy narażeni rośnie. Kształcimy specjalistów, którzy znajdują zatrudnienie w sektorze prywatnym, administracji publicznej, służbach mundurowych – mówi Magdalena Wróbel, marketing manager Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu.

Ważnym atutem kształcenia w WSP jest połączenie teorii z praktyką. Uczelnia współpracuje z podmiotami publicznymi i niepublicznymi: organami wymiaru sprawiedliwości, jednostkami samorządu terytorialnego, podmiotami obsługi prawnej, korporacjami. Dzięki temu studenci mogą odbywać liczne praktyki i staże, po których często znajdują pracę zgodną z wykształceniem jeszcze w czasie trwania studiów. Dodatkowo studenci mogą rozwijać karierę oraz zdobyć ciekawe doświadczenie poza macierzystą uczelnią, jaką jest dla nich WSP, w ramach programu Erasmus+. Dla studentów uczelni program Erasmus+ stwarza dwie możliwości: realizowania części studiów w Uczelni partnerskiej za granicą lub odbycia praktyki zawodowej.

Za organizację konkursu odpowiada wrocławska agencja digital marketingu Rocket Media.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij