XI edycja konferencji HRcamp

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
XI edycja konferencji HRcamp

Już 17 października br. odbędzie się największa konferencja HR w Polsce. To XI edycja konferencji HRcamp, organizowanej przez Employer Branding Institute. Świetna okazja do zdobycia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z autorytetami i profesjonalistami z branży HR.

HRcamp to największa konferencja branżowa w Polsce, gromadząca co roku ponad 400 uczestników. To przede wszystkim szansa na spotkanie autorytetów branży HR i employer brandingu z międzynarodowych oraz polskich organizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencja skierowana jest do specjalistów działów HR, EB, marketingu, działów szkoleń i rozwoju oraz dyrektorów, managerów i osób decyzyjnych z polskich i międzynarodowych organizacji.

W tym roku na konferencji pojawią się prelegenci z takich firm jak: Unilever, Lidl, OLX, McDonald’s, Talentuno, Capgemini, JYSK, Circle K, Philip Morris International, KFC, mBank, Microsoft, Intel, Santander Consumer Bank, Credit Agricole, AON, Amrest, 7N, Link4, Aviva, Contman. Szczegóły agendy znajdują się na stronie

Budowanie doświadczeń. Narzędzia i Innowacje. Dane w HR.

HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym, unikalną tematyką oraz międzynarodową rangą wydarzenia. Całodzienna konferencja została podzielona na 3 bloki tematyczne: Budowanie doświadczeń, Narzędzia i Innowacje, Dane w HR, uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty.

Wizerunek pracodawcy to wypadkowa wielu działań. Od zadbania o procesy rekrutacyjne, przez dostosowanie komunikacji do grup docelowych, do spójnych, zgodnych z wartościami działań wizerunkowo-rekrutacyjnych. Podczas prelekcji w bloku Budowanie doświadczeń zaprezentowane zostaną best practices z zakresu rekrutacji, employer brandingu i wizerunku pracodawcy.

Odpowiednie narzędzia to jeden z głównych czynników warunkujących zgrany i dobrze funkcjonujący team. W dzisiejszych czasach innowacje to coś więcej niż nagłówek w artykule HR. Więcej o tym jak utrzymać i rozwijać talenty w organizacji opowiedzą prelegenci w bloku Narzędzia i Innowacje.

Podstawa strategii i analityki to jeden z głównych obszarów do opanowania przez entuzjastów employer brandingu. Bez wskaźników nie możemy być przekonani o skuteczności jakichkolwiek działań. W trakcie wystąpień w bloku Dane w HR uczestnicy przekonają się, że w obszarze HR i EB mamy ich naprawdę dużo.

Gala EBstars

Oprócz merytorycznej i praktycznej części konferencji odbędzie się także gala Employer Branding Stars. To najbardziej prestiżowy polski konkurs Employer Branding. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentowane zostanie intro do 3 najlepszych case’ów oraz odbędzie się rozdanie nagród w każdej z kategorii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij