Agencja Olmeka zwycięzcą postępowania na obsługę reklamową Portów Lotniczych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Olmeka zwycięzcą postępowania na obsługę reklamową Portów Lotniczych

Porty Lotnicze (PPL, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”) rozstrzygnęły postępowanie na bieżącą obsługę reklamową przedsiębiorstwa.

Umowa pomiędzy PPL i Olmeką została podpisana do końca marca 2020 r. Jej zakres dotyczy bieżącej obsługi reklamowej PPL, w tym m.in. projektowania materiałów reklamowych, wsparcia w realizacji akcji promocyjnych, projektowania materiałów promocyjnych B2B itp.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wcześniej agencja Olmeka współpracowała z PPL, na zasadach projektowych, m.in. w działaniach związanych z projektowaniem katalogów i materiałów wizerunkowych B2B, działaniach BTL (np. brandowanie kiosków dla pasażerów), a także z zakresu Employer Branding (np. materiały na potrzeby kampanii rekrutacyjnej OOH i BTL) i projektowania materiałów dot. strefy VIP Line (m.in. sesja zdjęciowa i przygotowanie materiałów promocyjnych)

PPL jest liderem polskiego rynku lotniczej infrastruktury transportowej. W zasobach PPL znajduje się m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie - największy w Polsce i jeden z większych portów lotniczych w Europie Środkowo–Wschodniej (w 2018 r. z usług tego portu skorzystało 17,7 mln pasażerów). PPL to również podmiot dominujący Grupy Kapitałowej PPL (GK PPL). Przedsiębiorstwo posiada udziały lub akcje 14 spółek, m.in. zarządzających portami lotniczymi: Kraków Airport, Szczecin-Goleniów, Poznań-Ławica, Rzeszów-Jasionka, MPL Warszawa-Modlin, PL Gdańsk, PL Wrocław, PL Mazury (Szymany), Bydgoszcz-Szwederowo, MPL Katowice-Pyrzowice, Zielona Góra-Babimost.

W skład grupy kapitałowej PPL wchodzą wyspecjalizowane spółki świadczące obsługę pasażerów, towarów i samolotów na polskich lotniskach (Welcome Airport Services Sp. z o.o. i Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o.) oraz podmiot prowadzący działalność pozalotniczą: ACS Sp. z o.o. – działalność z zakresu ochrony i kontroli bezpieczeństwa pasażerów oraz bagażu w portach lotniczych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij