Legia Warszawa honoruje Kazimierza Deynę wyjątkową koszulką meczową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Legia Warszawa honoruje Kazimierza Deynę wyjątkową koszulką meczową

Legia Warszawa prezentuje okolicznościową, kolekcjonerską koszulkę meczową dedykowaną Kazimierzowi Deynie. 1 września br. przypada 30. rocznica śmierci legendy największego polskiego klubu oraz reprezentacji.

To pierwszy projekt w historii Legii Warszawa, w którym koszulką meczową oddaje się hołd swojemu wybitnemu piłkarzowi. Komplet utrzymany jest w czarno-złotej kolorystyce. Wybrane elementy koszulki: wzorzec na froncie, haftowana „eLka” i logotyp sponsora wykonane są w kolorze złotym. Tył z kolei zawiera zastrzeżony numer 10, stylizowany na krój czcionki z lat 60. i 70., kiedy Deyna występował w Legii. Jego nazwisko, podpis oraz rok urodzenia i śmierci. Połączenie czerni i złota oddaje powagę dnia premiery, a jednoczenie wyraża uznanie dla geniuszu tego wielkiego piłkarza.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dla kibiców przeznaczono 3000 sztuk w specjalnie zaprojektowanym na tę okoliczność pudełku. Sprzedaż rozpoczęła się w niedzielę, 1 września, o godz. 10:00 w Legia FanStore oraz na sklep.legia.com. Piłkarze Legii w czarno-złotych strojach wystąpią w meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa (godz. 20:00), kiedy klub w szczególny sposób będzie celebrował Rok Deyny.

Wszystkie egzemplarze przeznaczone do sprzedaży będą oznaczone nazwiskiem i numerem Deyny. Cena koszulki wynosi 349 złotych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij