LMC promuje zatrudnienie blisko domu w nowej kampanii medialnej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LMC promuje zatrudnienie blisko domu w nowej kampanii medialnej

Ruszyła nowa odsłona ogólnopolskiej kampanii promującej aplikację mobilną Praca za Rogiem. To innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne służy do wyszukiwania ofert pracy oraz kandydatów z wykorzystaniem kryterium odległości.

Celem tegorocznej edycji kampanii jest zwiększenie rozpoznawalności aplikacji Praca za Rogiem oraz budowanie świadomości na temat jej zalet: geolokalizacji, mobilności i przyjaznego użytkowania. Na potrzeby reklamy nakręcony został nowy spot bazujący na linii kreatywnej wykorzystanej w pierwszej edycji. Za zdjęcia odpowiada Mac ‘Dronksy’ Poschwald, należący do światowej czołówki polski pilot dronów wyścigowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Z naszych analiz wynika, że 27% mieszkańców Polski zmieniłoby pracę, gdyby znajdowała się bliżej ich domu. Dlatego właśnie na kryterium odległości opieramy naszą aplikację mobilną Praca za Rogiem. Chcemy pomóc w procesie rekrutacji obu grupom – tym, którzy szukają pracy, oraz tym, którzy poszukują pracowników. W Czechach Praca za Rogiem jest już największą aplikacją rekrutacyjną na rynku. Teraz chcemy zachęcić do korzystania z niej również Polaków. Wierzymy, że intensywne działania promocyjne będą w tym dla nas znaczącym wsparciem i wzorem czeskiego rynku przekonamy do zalet aplikacji również mieszkańców naszego kraju – mówi Bartosz Jakubowski, marketing manager Poland, LMC s.r.o.

Kampania potrwa do 12 października br. i będzie obejmować reklamę w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN i Polsat), internecie oraz komunikację w mediach społecznościowych.

Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Direct People, za kreację – agencja Outbreak. Produkcję zrealizowała Boogie, a post-produkcję: Eallin. Za planowanie i zakup mediów odpowiadają domy mediowe: TMS Global (tv) oraz Direct People (internet).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij