Fachowcy przychodzą na ratunek w spocie Fixly – najmłodszego serwisu Grupy OLX

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Fachowcy przychodzą na ratunek w spocie Fixly – najmłodszego serwisu Grupy OLX

Mieszkanie wymaga remontu? Od czego jest… Fixly.pl! Pierwszy spot telewizyjny serwisu Fixly pokazuje, jak łatwe jest znalezienie fachowca. I to takiego z polecenia!

Z początkiem września ruszyła pierwsza kampania telewizyjna Fixly, czyli najmłodszej marki w Grupie OLX, do której należą również OLX, Otodom i OTOMOTO. Fixly promuje się hasłem “Do usług”, stanowiącym zgrabną grę słów oraz podkreślającym fundament serwisu, czyli właśnie usługi. Trzon stanowią kategorie związane z pracami budowlanymi, remontowymi oraz naprawami. Na Fixly znaleźć można jednak również ogrodników, geodetów, fachowców od sprzątania czy projektantów wnętrz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fixly pokazuje w kampanii, że nie jest kolejnym serwisem z ogłoszeniami. To zlecający informuje, co ma do zrobienia, a fachowcy sami zgłaszają swoje zainteresowanie wykonaniem usługi.

– Remont czy awaria to stresujące sytuacje. Zwykle każdy chce mieć je natychmiast z głowy, a pracę powierzyć komuś “z polecenia”. Na szczęście jest Fixly, gdzie łatwo i szybko znajdziemy sprawdzonego fachowca. Pokazujemy, że wszystko to, co istotne przy wyborze, czyli oceny i opinie poprzednich klientów, a także zdjęcia z realizacji prac są w jednym miejscu. Dzięki temu znalezienie fachowca nigdy nie było takie proste! – wyjaśnia Daniel Piątkowski, marketing manager w Fixly.

Za koncepcją oraz częścią kreatywną stoi agencja GoldenSubmarine. Reżyserem spotu jest Daniel Jaroszek. Realizacją zajął się dom produkcyjny One Production, a za strategię mediową oraz zakup mediów odpowiada UM (grupa IPG Mediabrands). Poza spotem telewizyjnym wrześniowa kampania Fixly obejmuje działania outdoorowe oraz online’owe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij