27 case studies i badania z Polski i świata – Casebook SAP TRANS/4MACJE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
27 case studies i badania z Polski i świata – Casebook SAP TRANS/4MACJE

27 case studies, ponad 70 danych badawczych, komentarze 6 ekspertów, najważniejsze trendy IT i 86 stron wiedzy – to Casebook SAP TRANS/4MACJE. Firma przygotowała praktyczną, bezpłatną mapę trendów cyfrowych, zbudowaną wokół przykładów z Polski i świata.

Skalę transformacji cyfrowej na świecie i w Polsce obrazują powszechnie dostępne raporty oraz dane badawcze. Równie ważne, co liczby i prognozy, są jednak praktyczne wdrożenia i studia przypadku, które je opisują. Pokazują one, że transformacja cyfrowa to nie abstrakcja, lecz element naszej codzienności. Wciąż jest ich jednak na rynku zbyt mało. Dlatego też zespół SAP Polska postanowił stworzyć Casebook SAP TRANS/4MACJE, przedstawiający trendy i case studies wdrożeń w czterech obszarach: transformacji cyfrowej, technologii w sprzedaży, cyfrowego HR i rozwiązań IT dla finansów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– SAP jako firma technologiczna od ponad 47 lat zakotwiczona jest głęboko w procesach biznesowych naszych klientów, reprezentujących wszystkie branże. Jesteśmy i wciąż chcemy być zaufanym partnerem w procesach transformacji cyfrowej, dostarczając nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale również najlepsze praktyki biznesowe. Przykłady zawarte w Casebooku to ogromna dawka wiedzy i inspiracji. Dzięki nim pokazujemy jak polskie firmy mogą osiągać lepsze wyniki, optymalizując swoje procesy biznesowe. Wierzę, że lektura tego opracowania pomoże wielu polskim menedżerom w sprostaniu wyzwaniom, przed którymi stawia ich rynek – mówi Andrzej Gibas, dyrektor zarządzający SAP Polska.

Skąd wzięła się nazwa Casebooka? Jednym z kluczowych rozwiązań SAP jest pakiet S/4 HANA, oparty na zaawansowanej platformie in-memory a dzięki interfejsowi SAP Fiori – prosty w obsłudze. Celem stojącym za jego powstaniem było efektywne wykorzystanie w biznesie potencjału takich technologii, jak Internet Rzeczy, Big Data oraz budowa efektywnych sieci biznesowych. Dziś stanowi on podstawę cyfrową wielu z prezentowanych w raporcie rozwiązań.

O tym, co potrafi przynieść transformacja cyfrowa kluczowych obszarów działania, przekonał się mBank, który dzięki analizom danych o klientach na nowej platformie sprzedażowej, zwiększył trafność ofert kredytowych o 400%. Inna firma – InterCars stworzyła platformę, która sprawnie i intuicyjnie zarządza katalogiem 1,5 mln części samochodowych. Telefónica, jeden z gigantów światowej komunikacji, dzięki systemom organizującym procesy HR, zmniejszyła ich koszt o 41% w ciągu 4 lat.

To tylko kilka spośród wielu firm, których historie opowiadamy w Casebooku. Każdy z trendów, które uosabiają, opatrzyliśmy krótkim wstępem, komentarzem eksperta oraz zebranymi danymi badawczymi, uzupełniającymi przedstawione case stories. Stanowią one razem dobry punkt wyjścia do dyskusji o trendach zmieniających świat biznesu.

Casebook można pobrać za darmo tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij