Karolina Cwalina przechodzi z Grupy Abstra do sieci LifeTube

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karolina Cwalina przechodzi z Grupy Abstra do sieci LifeTube

Karolina Cwalina – nominowana do Kobiety Roku Glamour, autorka bestsellera o rozwoju osobistym i mentorka wielu kobiet – rusza z nowymi odcinkami i formatami na swoim kanale YouTube, które zrealizuje we współpracy z siecią partnerską LifeTube.

Na kanale Karoliny Cwaliny pojawiać się będą dwa formaty filmów – #girlTalk oraz #girlAsk. Specjalistka będzie odpowiadała na pytania, które nurtują kobiety, doradzała i edukowała widzów razem z gronem wyjątkowych ekspertów. Wraz z zaproszonymi gośćmi będzie poruszała tematy związane z samoakceptacją, rozwojem osobistym, zdrowiem i biznesem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od 7 lat nieprzerwanie wspieram ludzi w ich pracy, rozwoju oraz pomagam lepiej organizować i zarządzać swoim czasem. Prowadzę projekty rozwojowe, szkolę, piszę książki, wydaję swoje produkty, organizuje wyjazdy. Czasami jest tego po prostu za dużo, a każdy chciałby mnie mieć dla siebie. Stąd pomysł na kanał i podcasty. Chcę jak najlepiej przekazać swoją wiedzę, rozmawiać z ciekawymi ludźmi, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, a przy okazji pozostać w tym sobą i dawać innym jak najwięcej pozytywnej energii do działania, aby żyć i działać po swojemu. W LifeTube dostałam ogromne wsparcie, aby zająć się tym, czym najlepiej potrafię, a reszta już należy do specjalistów. Mam nadzieję, że na YouTube jest miejsce na tego rodzaju content, gdzie oprócz śmieszków jest też merytoryczna treść, która może dużo wnieść w nasze życie – mówi Karolina Cwalina.

Po Aleksandrze Żuraw to kolejna influencerka wcześniej związana z Grupą Abstra, która zdecydowała się na dołączenie do sieci LifeTube. Za opiekę managerską i współpracę kanału z markami po stronie LifeTube odpowiadać będzie Izabela Szczepanik, senior account manager w dziale kanałów rozrywkowych i edukacyjnych w LifeTube.

– Na YouTube ciągle jest sporo miejsca na jakościowe, inspirujące i edukacyjne kanały. Do tego osobowość Karoliny przyciąga wielu widzów i lojalnych fanów. Jestem przekonana, że nasza współpraca, połączenie twórczości i kreatywności Karoliny z naszym doświadczeniem, wiedzą o YouTube i efektywnej współpracy z markami pozwolą stworzyć nową wartość zarówno dla widzów, jak i reklamodawców – komentuje Izabela Szczepanik, senior account manager w LifeTube.

Karolina Cwalina jako certyfikowany coach jest autorką 3 książek – “Wszystko zaczyna się w głowie” oraz “ #GirlsTalk. Dziewczyny. Rozmowy. Życie.” Prowadzi także indywidualne sesje coachingowe, szkolenia dla firm, warsztaty a także występuje na eventach poświęconych rozwojowi osobistemu. Specjalizuje się w zarządzaniu czasem, nauce motywacji, ćwiczeniu wytrwałości oraz wyznaczaniu i realizacji celów. Tematy te będzie także poruszać na swoim kanale.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij