Koalicja Obywatelska w nowym spocie wyborczym pokazuje „zwykłą polską rodzinę”, która wylicza błędy rządzących

Koalicja Obywatelska w nowym spocie wyborczym pokazuje „zwykłą polską rodzinę”, która wylicza błędy rządzących

KO wypuściło swój nowy spot wyborczy, w którym „zwykła polska rodzina” zwraca się do premiera Mateusza Morawieckiego, narzekając na negatywne zjawiska rządów partii Prawo i Sprawiedliwość, które bezpośrednio ich dotknęły.

W połowie września br. głośno zrobiło się o spocie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości, który nawiązywał do popularnej stylistyki memów internetowych. W wideo skierowanym do młodzieży PiS jawnie kpił z liderów konkurencyjnych partii politycznych.   

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz Koalicja Obywatelska zaprezentowała swój nowy spot wyborczy, który choć uderza w polityków partii Prawo i Sprawiedliwość, utrzymany jest w nieco innym tonie. W wideo zatytułowanym „Zwykła polska rodzina” bohaterami są małżeństwo z dwójką dzieci oraz dziadkiem. Smutni siedzą przy stole i zwracają się do premiera Mateusza Morawieckiego, któremu dziękują za 500+, lecz jednocześnie wskazują na negatywne zjawiska rządów PiS, które bezpośrednio ich dotknęły – wzrost cen, reforma edukacji, kłopoty służby zdrowia czy też brak leków w aptekach.

W wideo zwrócono również uwagę na głośne afery związane z politykami PiS, czy też udział telewizji publicznej w propagowaniu idei partii rządzącej. 

Spot podsumowuje zdanie matki – „Panie premierze, my na taką Polskę już nie chcemy głosować”.

PS

Łącznie wydatki na reklamy polityczne w serwisach Google oraz na Facebooku wyniosły blisko 2 mln 700 tys. złotych – wynika z najnowszego raportu Sotrender.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij