Instagram uruchamia swój nowy komunikator dla bliskich znajomych – Threads

Instagram uruchamia swój nowy komunikator dla bliskich znajomych – Threads

Instagram rusza ze swoim własnym komunikatorem! Threads, bo taką nazwę nosi aplikacja, pozwala na dzielenie się zdjęciami i filmami z najbliższymi znajomymi.

Pod koniec sierpnia br. informowaliśmy o tym, że Instagram prowadzi prace nad swoim własnym komunikatorem zatytułowanym Threads. Dzisiaj portal społecznościowy oficjalnie ruszył z nową aplikacją dla najbliższych znajomych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowe narzędzie pozwala na dzielenie się zdjęciami i filmami z dnia codziennego w ramach wybranej grupy najbliższych znajomych. Threads jako niezależna aplikacja pozwala również na otrzymywanie dedykowanych wiadomości i powiadomień, wyłącznie od osób z naszej listy Bliskich Znajomych. 

Uruchamiając Threads jednocześnie włączamy aparat, co pozwala w dwóch kliknięciach podzielić się zdjęciami i wideo z najbliższymi znajomymi na Instagramie. Aplikacja posiada też funkcję ustawiania statusu, dzięki której można poinformować bliskich o swojej aktualnej aktywności. 

PS

W lipcu br. pojawiły się informacje o nowej platformie społecznościowej firmy Google o nazwie Shoelace, która opiera się na lokalnych społecznościach i ma za zadanie łączyć ze sobą osoby na podstawie podobnych zainteresowań. 

PS2

W lipcu br. Instagram poinformował, że w kilku krajach prowadzone są testy nowej funkcji, która ukryje licznik polubień pod postami. Aktualizacja ta ma być częścią walki z botami, które sztucznie zwiększają zasięgi niektórych kont.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij