Nowy spot Dolby w reżyserii Michała Misińskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy spot Dolby w reżyserii Michała Misińskiego

Michał Misiński wyreżyserował spot kampanii promocyjnej Dolby Vision – technologii oferującej pionierskie standardy obrazu. Kampania została zrealizowana we współpracy z Alexandrem Semenovem – biologiem morskim i jednym z najlepszych fotografów głębinowych na świecie.

W filmie trwającym ponad cztery minuty, technologia Dolby została zaprezentowana poprzez pokazanie codziennej pracy Alexandra oraz jej efektów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dzięki połączeniu scen dokumentalnych, w których bohater przygotowuję się do pracy, z prawdziwymi ujęciami morskich stworzeń, udało się ująć zarówno świat jaki widzimy na co dzień, jak i ten nieco magiczny, odrealniony, skryty pod powierzchnią oceanu. Alex łączy w sobie cechy naukowca i artysty, a jego postać doskonale oddaje ducha Dolby – mówi Michał Misiński, reżyser.

Za postprodukcję obrazu i dźwięku odpowiada firma Juice. Zdjęcia odbywały się w Polsce, kampania jest skierowana na rynek amerykański.

Michał Misiński – reżyser, który w ciągu ostatnich dziesięciu lat zrealizował ponad sto kampanii i filmów dla dużych, międzynarodowych marek. Reżyserował reklamy w Japonii, Chinach, USA i wielu krajach europejskich dla m.in. IBM, Mitsubishi, Toyota, Huawei, czy Abeja. W 2019 r. jego dwa projekty dla Abeja oraz Mitsubishi znalazły się w finale międzynarodowego festiwalu animacji i postprodukcji AEAF w Australii. Na swoim koncie ma również nagrody konkursów Animago, New York Festival czy Cresta.

W swojej pracy łączy magię postprodukcji ze scenami fabularnymi. Jego projekty, to często bardzo duże produkcje, realizowane nawet na kilku kontynentach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij