Wybory do Zarządu Klubu Twórców Reklamy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wybory do Zarządu Klubu Twórców Reklamy

Do Zarządu Klubu Twórców Reklamy mogą kandydować wszyscy jurorzy i jurorki z dotychczasowych edycji Konkursu KTR – osoby dla których ważne są kreatywność, integracja oraz siła i uznanie dla branży. Zgłoszenia trwają do 8 listopada.

– Zarząd KTR jest zespołem działającym na rzecz twórców kreatywnej komunikacji. Zadaniem zarządu, jako reprezentacji środowiska, jest między innymi dbanie o rozwój i wysoki poziom inicjatyw, takich jak konkurs KTR, Young Creatives Cannes i Eurobest, ale też przegląd portfolio See&Say i wystawa Must See. Istotną zmianą, wprowadzoną od tego roku jest trzyletnia kadencja powołanego zarządu, z możliwością przedłużenia kadencji tylko na kolejne trzy lata. W skład zarządu KTR wchodzą aktywnie działający twórcy komunikacji. Do zarządu może zgłosić się każdy, kto był kiedykolwiek jurorem KTR, wypełniając formularz na stronie ktr.org.pl – powiedział Maciej Waligóra, z DDB Warszawa i przewodniczący zarządu KTR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ze zgłoszonych kandydatów i kandydatek dotychczasowy Zarząd KTR wybierze 5 osób, które dołączą do 5 osób z obecnego Zarządu i razem stworzą nowe, 10-osobowe grono kierujące Klubem. Kadencja odnowionego Zarządu będzie trwać 3 lata, po których nastąpią ponowne wybory. Dla Członków Klubu ważne jest, by Zarząd był zrównoważony, jeśli chodzi o płeć, wiek, zajmowane stanowiska, wielkość agencji, firmy lub organizacji. Takie same szanse w wyborach będą mieć freelancerzy i twórcy, którzy nie pracują w agencjach. Liczyć się będą m.in. doświadczenie, zaangażowanie w budowę środowiska oraz stała i wyrazista obecność na polskim rynku reklamowym.

Obecnie w zarządzie KTR pracują:

  • Maciej Waligóra DDB Warszawa (przewodniczący zarządu)
  • Przemek Bogdanowicz 2012 Agency
  • Wojtek Dagiel Lvov
  • Marta Frączek Saatchi&Saatchi IS
  • Agnieszka Klimczak FCB Bridge2Fun
  • Michał Nowosielski BigThinski
  • Kuba Kamiński Brain
  • Jacek Pawlak Tenpawlak & CO.
  • Bartek Rams Heart & Brain
  • Kuba Sagan Feeders Agency

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij