Testuj Juniora od Warexpo na wystawie Dobry Wzór 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Testuj Juniora od Warexpo na wystawie Dobry Wzór 2019

Jako jeden ze 115 produktów Junior od Warexpo uzyskał nominację jury w kategorii sfera publiczna i znalazł się w finale konkursu Dobry Wzór 2019. Od dziś do 1 grudnia można go oglądać i testować na wystawie pokonkursowej w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Junior od Warexpo to nośnik DOOH z funkcjami smart city. Umożliwia emisję reklam na dwóch 75-calowych ekranach LCD. Jest wyposażony w 4 porty USB, przez które można ładować smartfony i inne urządzenia mobilne. Oferuje dostęp do mapy najbliższej okolicy i udostępnia darmowe Wi-Fi. Wyświetla w czasie rzeczywistym informacje o stanie powietrza oraz treści niekomercyjne w formie autorskiego serwisu #echo_waw.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak podają organizatorzy konkursu Dobry Wzór w tym roku wpłynęło aż 187 zgłoszeń, co przełożyło się na wysoki poziom rywalizacji. Jury wybrało łącznie 115 produktów i usług w 9 kategoriach. Kryterium oceny były cechy wizualne, użytkowe i ekonomiczne oraz innowacyjność, oryginalność i komfort użytkowania. Do finału nominowane były wyłącznie produkty, które uzyskały pozytywną ocenę ekspertów w każdej z tych kategorii.

Warexpo gratuluje zwycięzcom oraz wszystkim nagrodzonym w tegorocznej edycji konkursu i zaprasza do testowania Juniora na wystawie pokonkursowej w siedzibie IWP oraz drugiego nośnika tego typu, który od listopada 2018 roku funkcjonuje w przestrzeni miejskiej przy ul. Chmielnej w okolicach Pasażu Wiecha w Warszawie.

Więcej informacji na temat konkursu Dobry Wzór znajduje się na stronie.  

Fot. Warexpo

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij