FEST Festival nominowany do prestiżowych nagród w branży muzycznej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
FEST Festival nominowany do prestiżowych nagród w branży muzycznej

W tym roku debiut na mapie polskich festiwali muzycznych zaliczył FEST Festival. Wydarzenie zyskało już uznanie wśród polskich festiwalowiczów, a teraz także wśród międzynarodowego grona.

Emocje po tegorocznych wakacyjnych festiwalach już opadły. Przyszedł czas na podsumowania oraz międzynarodowe plebiscyty - który festiwal mógł się pochwalić najciekawszym programem, a który stał się odkryciem 2019 roku. Ruszył także bardzo oczekiwany plebiscyt European Festival Awards, w którym to internauci z pośród nominowanych wydarzeń wybierają zwycięzców w różnych kategoriach. Wśród wyróżnionych festiwali znalazł się FEST Festival – nominowany w kategorii New Best Festival. Głosowanie trwa do 15 listopada, a wesprzeć swoje ulubione inicjatywy można pod linkiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To jednak nie koniec nominacji! FEST został także zauważony przez ILMC, czyli International Live Music Conference. Chorzowskie wydarzenie zostało nominowane przez agentów muzycznych znanych gwiazd z całego świata do kategorii New Gig On The Block obok takich wydarzeń jak sztokholmska Lollapalooza czy londyński All Points East. Głosy można oddawać pod linkiem.

FEST jest zdecydowanie na początku swojej przygody, jednak już teraz wiadomo, że przedsięwzięcie będzie rozwijać się w zawrotnym tempie. Chwilę po zakończeniu pierwszej edycji promotor – Follow The Step – ogłosił datę kolejnej edycji, rozszerzając ją o kolejny, trzeci dzień. Wszystkich fanów czeka jeszcze więcej atrakcji, więcej scen i piękna śląska sceneria.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij