Nowe witryny w salonach marki Solar

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe witryny w salonach marki Solar

Marka Solar, od trzech dekad tworząca historię polskiej mody, stawia kolejny krok naprzód, prezentując innowacyjne witryny sklepowe. Nowy koncept to działanie w konsekwentnym rozwoju marki, spójne z jej charakterem.

W bieżącym sezonie, w wybranych sklepach Solar, zostały zaaranżowane nowoczesne witryny, które natychmiast zwracają uwagę odwiedzających galerie, przyciągają nowych klientów oraz wszystkie osoby, dla których walory estetyczne są nieodłącznymi elementami podczas zakupów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do prezentacji ubrań marka wybrała podwieszane ekspozytory, czyli eleganckie i dopracowane w szczegółach torsy oraz dłonie manekinów. Niestandardowa koncepcja, dotychczas niespotykana w aranżacji witryn, daje wiele możliwości indywidualnego kreowania charakteru stylizacji. Na tak precyzyjnie wykonanych elementach marka prezentuje ubrania z aktualnej kolekcji, dodatkowo podkreślając ich wszechstronność – pod względem łączenia printów, struktur, tkanin i dzianin.

Wykorzystana w ekspozycji kolorystyka jest stonowana, utrzymana w neutralnej palecie barw, by na pierwszym planie zaakcentować mocne kolory zastosowane w bieżącej kolekcji. W celu uzyskania świeżego i awangardowego wyglądu, wykorzystano również złoto, które zdobi podwieszane elementy ekspozycji. Minimalistyczna stylistyka witryny nie tylko podkreśla walory produktów, ale również charakter marki, jej przejrzystą i spójną komunikację. Nowy koncept marki Solar inspiruje, emanuje kreatywną energią, a także łączy w sobie modę, design oraz sztukę.

Realizacja innowacyjnego projektu witryn pojawiła się już w wybranych galeriach handlowych, do których należą: Posnania oraz Plaza w Poznaniu, Galeria Młociny w Warszawie, Forum i Galeria Bałtycka w Gdańsku, a także Galeria Krakowska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij