Katarzyna Partyka dołącza do Harbingers jako client success developer

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Partyka dołącza do Harbingers jako client success developer

Z początkiem listopada Katarzyna Partyka dołączyła do krakowskiej agencji Harbingers jako client success developer. Dotychczas współpracowała m.in. z BP, czy sklepem Puccini.

Harbingers tworzy zespół ekspertów i pasjonatów marketingu i e-commerce. W portfolio agencji można znaleźć takie marki jak Castorama, Tally Weijl, 4F, Joyco, Oknoplast, czy Capgemini.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Ten rok był dla nas czasem kluczowych zmian – począwszy od gruntownej zmiany identyfikacji wizualnej, po imponujący rozwój agencji – dołączyło do nas  wielu doświadczonych specjalistów. Nie osiadamy na laurach, nagrody i wyróżnienia motywują nas do zdobywania kolejnych szczytów. Cieszę się, że Katarzyna dołączyła do grona Harbingers. Jej doświadczenie oraz wiedza są dla całej agencji cennym wsparciem. Jestem przekonany, że efekty współpracy szybko odczują również Partnerzy Harbingers – podsumowuje Kornel Dulęba, CEO Harbingers.

W ramach współpracy z Harbingers Partyka jako client success developer zajmie się szeroko rozumianym budowaniem relacji z Partnerami oraz wspieraniem ich w rozwoju biznesu. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała m.in. w agencji PromoTraffic, gdzie współpracowała z takimi markami jak Puccini, czy BP.

Jak sama przyznaje, do zmiany zainspirowała ją kultura organizacyjna Harbingers:

– W Harbingers na samym początku zaintrygowała mnie nazwa agencji i możliwość interpretacji, którą ze sobą niesie. Potem „kupiła mnie” tym, że od pierwszej chwili poczułam się jak część zespołu. Cieszę się na myśl o tym, z kim – zarówno jeśli chodzi o Partnerów, jak i o zespół – będę mogła pracować! – powiedziała Katarzyna Partyka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij