Alicia Keys, The Weeknd, Natalia Nykiel i ponad 500 innych artystów z własnymi playlistami w ramach sekcji „Now Playing” w TIDAL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Alicia Keys, The Weeknd, Natalia Nykiel i ponad 500 innych artystów z własnymi playlistami w ramach sekcji „Now Playing” w TIDAL

Chcąc uczcić koniec 2019 r. i podkreślić wyjątkową współpracę TIDAL ze społecznością artystów, platforma wydaje kolekcję ponad 500 nowych playlist „Now Playing”, których twórcami są muzycy z całego świata.

Fani będą mogli dowiedzieć się, czego obecnie słucha każdy artysta. Playlisty i określone utwory z playlist „Now Playing” można wyszukać także na TIDAL.com/NowPlaying. Użytkownicy TIDAL dodatkowo otrzymają playlisty dopasowane do tego czego słuchają najczęściej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jako platforma będąca własnością artystów mamy wyjątkową relację ze tą społecznością. Jesteśmy zaszczyceni, że udało nam się zdobyć zaufanie naszych artystów-partnerów, którzy zdecydowali się podzielić osobistymi playlistami z użytkownikami TIDAL. Wyjątkowe treści, takie jak te, sprawiają, że fani mają możliwość jeszcze inaczej doświadczyć muzyki tworzonej przez swoich ulubionych artystów – powiedział Lior Tibon, COO TIDAL. 

To jednak nie wszystko. Aby móc jeszcze dłużej cieszyć się magią świąt, nowi użytkownicy TIDAL mogą skorzystać z 5-miesięcznej subskrypcji za jedyne 10 zł. Oferta dotyczy każdego rodzaju subskrypcji: TIDAL Premium, HiFi, Oferta rodzinna czy dla Studentów.

„Now Playing” jest kolejną możliwością, dzięki której fani mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych artystach. Część z nich to Weź Zapytaj, Rap Radar, In Conversation, playlisty „Essentials” i wiele innych.

Odkryj jakiej muzyki słuchają Twoi ulubieni artyści w specjalnej sekcji „Now Playing”. Sprawdź na TIDAL.com/NowPlaying

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij