W sklepach SMYK rusza 12. Wielka Zbiórka Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W sklepach SMYK rusza 12. Wielka Zbiórka Komitetu Ochrony Praw Dziecka

25 listopada br. w sieci SMYK została zainaugurowana 12. edycja Wielkiej Zbiórki Komitetu Ochrony Praw Dziecka na rzecz dzieci doświadczonych przez los. W ponad 190 sklepach SMYK można wrzucać datki do puszek oznaczonych logo KOPD.

Zebrane podczas akcji środki zostaną przeznaczone na zapewnienie kompleksowego wsparcia dzieciom i ich rodzinom, szukających w KOPD pomocy psychologa, terapeuty, mediatora, pedagoga, czy prawnika.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się, że kolejny raz jest z nami niezawodna ekipa wolontariuszy – pracowników sklepów SMYK w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że dzięki pomocy klientów SMYKA będziemy mogli jeszcze efektywniej wspierać dzieci – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i promocji w KOPD.

– Organizacja Wielkiej Zbiórki w sklepach sieci SMYK to nasza wieloletnia, przedświąteczna tradycja i z ogromną przyjemnością po raz kolejny wspieramy KOPD w tej szlachetnej inicjatywie. Wierzymy, że zebrane środki pozwolą pomóc dzieciom pokrzywdzonym przez los. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji w naszych sklepach! – mówi Magdalena Samoraj, marketing & PR manager sieci SMYK.

Komitet – oprócz porad i konsultacji ze specjalistami – ma w swojej ofercie także organizowane cyklicznie warsztaty dla dzieci zmagających z trudnościami emocjonalnymi oraz grupy psychoedukacyjno-wsparciowe dla rodziców w sytuacji okołorozwodowej.

Czas trwania zbiórki: 25 listopada 2019 – 6 marca 2020.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij