Śpiewające chomiki i świąteczna reklama Allegro, czyli listopad na YouTubie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Śpiewające chomiki i świąteczna reklama Allegro, czyli listopad na YouTubie

Reklama Media Expert z zespołem śpiewających chomików zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu YouTube Ads Leaderboard w listopadzie. Tuż za nią uplasowała się popularna świąteczna reklama Allegro. Podium zamyka historia elektrycznej hulajnogi zaprezentowana przez ING Bank Śląski.

Hitem wśród reklam na YouTube w listopadzie 2019 okazał się zespół śpiewających chomików prezentujący promocje w Media Expert z okazji Black Week. Trio chomików w filmiku Sprawdź Mega Okazje na Black Weeks w Media Expert | Śpiewające chomiki wykonuje przerobioną wersję znanego coveru Budki Suflera „Noc komety” lub też oryginału, czyli utworu niemieckiej grupy Eloy „Time to turn”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Drugim najpopularniejszym filmem reklamowym na YouTube w listopadzie była świąteczna reklama Allegro pt. „Album”. Allegro reklama świąteczna 2019 | Album pokazuje rodzinną historię, w której wnuczka – przedstawicielka młodego pokolenia, zajęta swoim smartfonem i grą w wyścigi samochodowe – odkrywa za sprawą starego albumu więź łączącą ją z babcią. Za tegoroczną świąteczną odsłonę kampanii wizerunkowej Allegro odpowiada agencja Ogilvy.

Podium zamyka spot ING Banku Śląskiego Hulaj z głową. Bezpiecznie | Zachęca ING Bank Śląski, który historią przygód elektrycznej hulajnogi zachęca do świadomego, a przede wszystkim bezpiecznego korzystania z tych pojazdów wypożyczanych na minuty w miastach. Reklama pokazuje w jaki, często nieodpowiedni, sposób użytkownicy traktują elektryczne pojazdy. Głosu hulajnodze, która ze swoich problemów zwierza się psychoterapeucie, użyczył Czesław Mozil. 

Czwarte miejsce to świąteczny przebój „Rockin’ around the Christmas tree” wykonany przez Roksanę Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego w reklamie Play Roxie Węgiel i Dawid Kwiatkowski w Play | JUNIOR BOX z Samsung Galaxy A10 i słuchawkami SONY. Klip promuje muzyczny zestaw JUNIOR BOX z Samsung Galaxy A10 i słuchawkami SONY. Zestawienie w listopadzie zamyka kolejna reklama związana ze Świętami Bożego Narodzenia. McDonald's Choinka to historia o wyborze idealnej choinki, której poszukuje najmłodszy członek rodziny. Wybrane drzewko musi spełnić tajemnicze kryterium, którego nie domyślają się rodzice ani brat chłopca, a które staje się całkiem oczywiste przy wjeździe na parking McDonald’s. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij