Platige Image wzmacnia działania na rynku brytyjskim

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Platige Image wzmacnia działania na rynku brytyjskim

Wielokrotnie nagradzane polskie studio animacji, produkcji i postprodukcji – Platige Image nawiązało współpracę z Lemonade Reps. Aktywna na brytyjskim rynku agencja reprezentuje najbardziej uznane studia takie jak m.in.: HU_SH London, HELO czy FABLEfx.

Umowa z Lemonade Reps to dla Platige Image ważny element strategii zakładającej dalszą rozwój na brytyjskim rynku. Swoją działalność na tym jednym z największych rynków reklamowych w Europie i na świecie studio rozpoczęło już w 2006 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nawiązanie współpracy z Lemonade Reps to kolejny etap naszego planu rozwoju. Stale realizujemy projekty dla zagranicznych klientów, natomiast w ciągu kolejnych miesięcy chcemy bardziej otworzyć się na projekty europejskie. Konkurowanie na rynku brytyjskim to duże wyzwanie, ale przede wszystkim ogromna szansa na jeszcze szybszy rozwój – powiedział Karol Żbikowski, prezes Platige Image.

– Platige Image, które nie jest jeszcze szeroko rozpoznawane w Wielkiej Brytanii, jest racjonalną alternatywą dla części angielskich firm zajmujących się postprodukcją i produkcją efektów wizualnych. Duży i doświadczony zespół Platige jest w stanie realizować projekty stojące na wysokim poziomie, w konkurencyjnej cenie. O wysokiej jakości prac studia świadczy zarówno ich portfolio jak i liczne nagrody – dodaje Corin West, managing director Lemonade Reps.

Angielski rynek jest postrzegany jako jeden z największych sektorów reklamowych na świecie. W 2019 r. wydatki na reklamę digitalową wyniosły tam ponad 14 mld £. Natomiast według raportu BFI "Screen Business" brytyjski rynek VFX jest obecnie wyceniany na ponad 1 mld £ i wciąż rośnie. Przedstawicielstwo na wyspach brytyjskich to dla Platige Image gwarancja szybszego rozwoju i pozyskania kolejnych znaczących klientów.

– Ostatni rok był dla Platige Image bardzo pracowity i efektywny. Współpraca z międzynarodowymi gigantami jak Netflix, Ferrari czy Capcom potwierdziła ogromne możliwości naszego studia w dziedzinie produkcji i postprodukcji efektów specjalnych i animacji – zaznacza Karol Żbikowski, prezes Platige Image.

Słowa Karola Żbikowskiego znajdują swoje odzwierciedlenie w wyróżnieniach branżowych oraz wynikach finansowych spółki. Rozpoczęcie współpracy z Lemonade Reps świadczy o większym otwarciu na rynek brytyjski i większej ilości nowych, widowiskowych projektów w portfolio Platige Image.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij