Ruszyła nowa agencja e-commerce – COMMERISE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła nowa agencja e-commerce – COMMERISE

Na rynku pojawiła się nowa agencja Commerise specjalizująca się w tworzeniu i dostarczaniu dedykowanych rozwiązań z zakresu e-commerce dla firm, które planują uruchomić sklep internetowy lub chcą zwiększyć sprzedaż online swoich produktów i usług. Jej założycielami są Daniel Habura i Maciej Cekiera.

Formalnie spółka została zarejestrowana w połowie stycznia br., operacyjnie działa już od kilku miesięcy. Commerise to zespół specjalistów z holistycznym podejściem do e-commerce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tej chwili zespół i partnerzy Commerise liczy kilkanaście osób, posiadających kompetencje z zakresu strategii, digital marketingu, UX/UI oraz programowania.

– Biznesy oparte na sprzedaży online od zawsze wzbudzały moje zainteresowanie. Natomiast doświadczenie, które zdobywałem przy obsłudze i wdrażaniu sprzedaży online na rynkach PL, DE, UK sprawiło, że decyzja o stworzeniu Commerise stała się oczywista. Efektem tego już od początku działalności Commerise ma wielu zaufanych partnerów w branży i posiada autorskie rozwiązania technologiczne, które odpowiadają na potrzeby biznesowe obecnych i przyszłych klientów – mówi Daniel Habura, co-founder Commerise.

Agencja posiada w swoim portfolio kilka kompleksowych realizacji, m.in. sklepy internetowe dla marki Brubeck, Zuma Kids, Baby-Jogger, MINOTI.

– W odpowiedzi na rozwijającą się branżę e-commerce, sklepy internetowe muszą stawać się coraz bardziej elastyczne, szybkie i intuicyjne dla użytkowników. Dobrze działający sklep internetowy to przede wszystkim odpowiednio zaprojektowany koszyk i logistyka – dodaje Maciej Cekiera, co-founder Commerise i CEO Aliso.

W tej chwili Commerise pracuje nad kilkoma projektami e-commerce, których premiera planowana jest na Q1 i Q2 2020.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij