Targi telekomunikacyjne MWC 2020 odwołane w związku z epidemią koronawirusa

Targi telekomunikacyjne MWC 2020 odwołane w związku z epidemią koronawirusa

Najpierw stopniowo z targów MWC 2020 wycofywały się kolejne marki technologiczne, teraz impreza została oficjalnie odwołana. Wszystko to ma związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Telekomunikacyjne targi Mobile World Congress 2020 miały odbyć się w dniach 24-27 lutego br. w Barcelonie. To właśnie tam takie popularne koncerny technologiczne, jak Sony, LG czy też Ericsson miały zaprezentować swoje najnowsze technologie oraz urządzenia mobilne. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, z targów stopniowo wycofywały się znane marki. Pojawiły się nawet głosy, że wydarzenie całkowicie zostanie odwołane. Tak też się stało.

12 lutego br. na twitterowym profilu agencji Bloomberga pojawiła się informacja, którą przekazał John Hoffman, dyrektor firmy GSMA, będącej organizatorem targów MWC. W oświadczeniu przyznano, że odwołanie imprezy ma związek z obawami zarażenia koronawirusem.

PS

Podczas gdy cały świat z przerażeniem obserwuje rozprzestrzenianie się koronawiarusa, niektórzy instagramerzy postanowili skorzystać z rozgłosu, jaki powstał wokół tej epidemii i zaczęli oznaczać swoje posty hashtagiem #coronavirus.

PS2

Przedstawiciele Facebooka zapowiedzieli walkę z rozprzestrzenianiem się fałszywych informacji na temat koronawirusa. Z portalu społecznościowego usuwane będą nieprawdziwe treści na jego temat, w tym m.in. te dotyczące „alternatywnych” sposobów leczenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij