Wyloguj się do życia - Wojtek Sokół Sosnowski przeciw uzależnieniu od Internetu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyloguj się do życia - Wojtek Sokół Sosnowski przeciw uzależnieniu od Internetu

29.10 ruszyła akcja "Wyloguj się do życia" - ogólnopolski projekt społeczny, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem uzależnienia od sieci i komputera.

"Wyloguj się do życia" to pierwszy ogólnopolski projekt społeczny na tak dużą skalę poruszający temat uzależnienia od Internetu i komputera. Realizowany jest przez Fundację Innowacyjnych Rozwiązań Społecznych i Terapeutycznych – FIRST i finansowany z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będącego w dyspozycji Ministerstwa Zdrowia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem projektu jest uświadomienie rosnącego zagrożenia uzależnieniem od komputera i edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu oraz czynników mających wpływ na rozwój uzależnienia.

W pierwszym etapie, skierowanym do jednej z najbardziej zagrożonych grup – uczniów gimnazjów, powstaje film edukacyjny, który trafi do szkół w całej Polsce. Jego skrócona wersja (trailer) będzie dostępna w Internecie. Film ma być bazą do przeprowadzenia lekcji wychowawczej na temat uzależnienia od sieci i komputera oraz konkursu dla szkół na plakat inspirowany tą tematyką.

Do udziału w projekcie udało się zaangażować w charakterze Ambasadora jednego z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych wśród młodych ludzi rapera – Wojtka Sokoła Sosnowskiego, który jest jest również współtwórcą koncepcji filmu i gra w nim jedną z ról.

więcej: wylogujsie.org

(aktualizacja 18.12.2013): Pełna wersja filmu:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij