D jak Dobro! Hand Made z nowym spotem dla D-Vitum z udziałem Magdaleny Różczki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
D jak Dobro! Hand Made z nowym spotem dla D-Vitum z udziałem Magdaleny Różczki

W lutym ruszyła kampania reklamowa marki D-Vitum (Oleofarm), której ambasadorką została Magdalena Różczka — znana aktorka, od lat wspierająca działania na rzecz Interwencyjnych Ośrodków Preadopcyjnych. Hand Made odpowiada za koncept kreatywny i realizację spotu reklamowego.

Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki D-Vitum, wspierającej prawidłowy rozwój dzieci od pierwszych dni życia. D-Vitum posiada szeroką gamę produktów z witaminą D, które idealnie dopasowane są do ich rosnących potrzeb, jak również rozwiązania skierowane stricte do dorosłych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– D-Vitum to niekwestionowany lider na rynku suplementów bogatych w witaminę D. W naszej kreacji chcieliśmy nie tylko pokazać jego ekspercki wizerunek, ale przede wszystkim podkreślić fakt, że marka dzieli się tym, co dobre – w dosłownym i bardziej metaforycznym znaczeniu. Mówimy tu zarówno o bogatym wachlarzu dobroczynnych produktów, jak i charytatywnych działaniach na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych – mówi Katarzyna Brych, creative group head w Hand Made.

Istotnym elementem kampanii jest zwrócenie uwagi na misję społeczną firmy Oleofarm, która to część zysków ze sprzedaży produktów D-Vitum, przeznacza na wsparcie Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Kampania przygotowana przez Hand Made prowadzona jest w wiodących stacjach telewizyjnych i radiowych. Produkcję telewizyjną zrealizował Feelmovie. To kolejny efekt owocnej współpracy Hand Made i firmy Oleofarm. Agencja jest autorem kampanii telewizyjnych dla Collaflexu i D-Vitum Forte K2 .

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij