Agencja Admind Branding & Communications zajmie się całoroczną obsługą promocyjną jubileuszu 75-lecia „Tygodnika Powszechnego”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Admind Branding & Communications zajmie się całoroczną obsługą promocyjną jubileuszu 75-lecia „Tygodnika Powszechnego”

Agencja Admind Branding & Communications zrealizuje działania promocyjne związane z przypadającym w tym roku jubileuszem 75-lecia istnienia „Tygodnika Powszechnego”.

W ramach projektu firma przygotuje kompleksową koncepcję jubileuszowej kampanii pisma, zadba też o całą oprawę wizualną licznych wydarzeń wpisanych w obchody rocznicy, w tym np. krakowski Festiwal Copernicus.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Naszym zadaniem jest m.in. stworzenie spójnej i atrakcyjnej linii wizualnej dla wszystkich jubileuszowych przedsięwzięć – mówi Mateusz Zabierowski, CEO agencji. – Cieszymy się, że zespół Admind będzie odpowiedzialny za stworzenie komunikacji wizualnej jednego z najważniejszych, polskich tytułów prasowych, który od zawsze stawia na jakość – dodaje Zabierowski.

Pierwszy numer „Tygodnika Powszechnego“ ukazał się 24 marca 1945 roku, a współtwórcą i redaktorem naczelnym pisma był Jerzy Turowicz.

Na łamach „Tygodnika“ publikowali wybitni polscy dziennikarze, pisarze, przedstawiciele kultury, sztuki i duchowieństwa m.in. Stefan Kisielewski, Leopold Tyrmand, Władysław Bartoszewski, Leszek Kołakowski, ks. Józef Tishner, Stanisław Lem, Zbigniew Herbert.

Tytuł należy do czołowych tygodników opinii w Polsce, od 2013 roku jest też liderem w swojej kategorii w zakresie wzrostu sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij